Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Autobusový zájezd na Velkou cenu Rakouska F1 včetně vstupenky na závod

4,3 / 5 Champions sport tour s.r.o. Alpy - Rakousko (mapa) 49 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Filip

Dobrý den,

chci se zeptat, co se stane, když se nevyprodají všechny lístky a jak by se řešilo vrácení peněz, pokud by se zájezd zrušil? Uvažujeme o této nabídce s kamarádem.

Děkuji předem za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Filipe, v tomto případě Vás bude kontaktovat přímo cestovní kancelář s dalším postupem. Tato varianta se stává výjimečně. Pěkný den, Honza

Champions sport tour s.r.o.

Dobrý den ,

zájezd máme téměř vyprodaný ,takže je otázkou, jestli ještě bude volné místo. Zájezd se bude realizovat 100%.

S přáním příjemného dne

CHAMPIONS SPORT TOUR

yveta wiedermannova

Dobry večer prosím vás můžete nam upřesnit čas odjezdu autobusu od hl. nádraží,jsme z olomouce tak se nám jedná o spoj na prahu díky wiedermannova

Champions sport tour s.r.o.

Dobrý den ,

předběžně budeme odjezd okolo 23.:45 hod. od Hl. nádraží v Praze.

CHAMPIONS SPORT TOUR

Tomáš

Dobrý den, zaujala mne tato nabídka a měl bych pár doplňujích dotazů.
1. Co je vše možné si vzít přímo do areálu, vzhledem ke vstupence General Admission, kde je tráva? 2. Týká se této vstupenky také F1 Village? 3. Dá se po skončení závodu nějak dojít ke stupním vítězů? 4. Kde bude v Praze konkrétně nástupní místo? Děkuji za odpověď.

Champions sport tour s.r.o.

Dobrý den ,
v minulých letech bylo možné 1/ si sebou vzít , skládací židli ,karimatku, ,batoh s občerstvením, 2/vstup je pouze do tribuny GA ,který je však velmi velký, 3/vstup k vyhlášení vítězů je pouze z hlavní tribuny ,/ 4/odjezd bude od Hl. nádraží v Praze.

CHAMPIONS SPORT TOUR

Lukáš

Dobrý den, je možno zakoupit lístky bez dopravy autobusem? Jsem z Karviné a je pro mne náročne se dostavit ještě k tomu do Prahy. Volil bych vlastní dopravu přímo na okruh v Rakousku. Děkuji za odpoved

Champions sport tour s.r.o.

Dobrý den ,
je možné si objednat samostatné vstupenky v naší CK CHAMPIONS SPORT TOUR.vice na www.championssporttour.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru