Často se ptáte:Jak uplatnitDětiPříplatkyStorno podmínky

Lucie

Dobrý den, ráda bych zakoupila voucher na zimní pobyt pro dva dospělé a máme 4měsíční dítě. Dítě je zdarma, nebo je potřeba doplatit k voucheru?

Slevomat.cz

Dobrý den, další osoba (bez ohledu na věk) platí za pobyt 50 % z ceny voucheru. Hezký den =)

Michaela

Dobrý den, venkovní kádě jsou dostatečně teplé i ve velké zimě?dekuji

Hotel Ondrášův dvůr

Ano k děsu vyhřívaný na 36 stupňů hezký den

Michaela

Dobrý den, při pobytu na 2 noci platí uvedené vstupy do wellness a Tropiclandu, které jsou v ceně i v den, kdy přijedeme i v den, kdy budeme odjíždět? Když ubytování končí v 11 hod, tak odpoledne můžeme ještě vstupy využít? Děkuji

Hotel Ondrášův dvůr

Při odjezdu se bohužel Thermalpark využít nedá

Petr Popelka

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli lze voucher platit kartou Ticket Benefits od Edenred. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, pro nákup na Slevomat.cz pomocí prostředků z Edenred Benefity Café od společnosti Edenred je potřeba tyto prostředky převést na kredity. Více informací naleznete na naších stránkách https://www.slevomat.cz/cafeteria. Pěkný den

Karin Slezacek

dobry den, chtela bych pobyt od 2.1.- 4.1. Jak se da rezervovat a kolik stoji pobyt pro 2 osoby. Dekuji za info.

Slevomat.cz

Dobrý den, Karin, bohužel na tento termín nemáme nabídku voucherů. Cenu a co je v ceně pobytu vždy najdete v popisku nabídky. Hezký den :)

Alena Rajnochová

Dobrý den, mám zájem o pobyt na 4 dny a 3 noci v termínu od 1.4 – 16.6. Zajímalo by mě, jestli je možné pobyt prodloužit o jeden nebo 2 dny. Pokud ano, kolik by takové prodloužení stálo. Jedná se o pobyt pro 2 dospělé osoby. Děkuji za odpověď

Hotel Ondrášův dvůr

Dobrý den, s tímto dotazem se prosím obraťte přímo na recepci hotelu: +420 731 682 395 +420 607 066 772 info@hotelondrasuvdvur.cz

Děkujeme

jarmila

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda v případě že zaplatím níže uvedený last minute, můžu si rezervovat pobyt i po novém roce. Děkuji Kovářová Last minute, kdykoli (hotelový pokoj) 2 osoby, 3 dny (2 noci) – Období do 22. 12. 2018
Online rezervace Voucher bez termínu 6 320 Kč 4 190 Kč

Hotel Ondrášův dvůr

Dobrý den,

jelikož se jedná o last minute nabídku pro prosinec, je tento pobyt levnější než v jiné termíny. Pokud jste si vybrala právě tento konkrétní voucher, je třeba si rezervovat ubytování kdykoli do 22.12.2018. Těšíme se na Vaši návštěvu! :-)

Petr Picek

Dobrý den, je možno si vzít sebou psa, fenku jezevčíka, je ještě volný termín na 5,–7.12? Uvedená cena platí pro dva? Za info předem děkuji.

Hotel Ondrášův dvůr

Dobrý den, dle ubytovacího řádu i podmínek uplatnění voucheru je možné si s sebou pejska vzít do apartmánových vil, poplatek však činí 500 Kč/noc. V termínu 5.-7. 12. máme ještě volné pokoje. Těšíme se na Vaši návštěvu! :-)

Ivona Lánová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se platí i za roční dítě? Byli bychom 2 dospělí, 7-leté dítě a roční dítě. Děkuji Vám předem.

Hotel Ondrášův dvůr

Dobrý den, ano, cena za další osobu platí pro jakýkoli věk, tudíž i pro jednoroční dítě, což se shoduje s naší koncepcí adult-friendly hotelu. Těšíme se na Vaši návštěvu! :-)

Ivana Kavanová

DObrý večer, ráda bych víkendový pobyt koupila dcerám a snaše k Vánocům – dámská jízda. Jsou 3-, jak to udělat, aby mohly být spolu . Vím, že ve vašem hotelu máte různé typy ubytování – tato nabídka se ale, zdá se, vztahuje jen na pokoje pro 2 osoby. Nebo by to šlo nějak zařídit ? Děkuji

Hotel Ondrášův dvůr

Dobrý den, za každou třetí osobu se dle voucheru platí 50% z ceny voucheru. Těšíme se na Vaši návštěvu! :-)

Monika Zapletalová

Dobrý den, 50% z ceny pobytu platí i roční dítě?

Hotel Ondrášův dvůr

Dobrý den, ano, 50% z ceny vouchery platí pro jakoukoli osobu bez ohledu na věk. Tedy i pro jednoroční dítě. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši případnou návštěvu!

Bronislava Šimčíková

Dobrý den, dnes jsem si zarezervovala 6 poukazů v době od 1. 5. – 3. 5. 2018, ale potřebovala bych ještě čtyři místa (2 poukazy), abychom mohli pobyt uskutečnit. Už jsme u vás byli a moc se nám to celé skupince účastníků líbilo. Našly by se ještě dvě místečka, abych mohla pobyt zaplatit? Děkuji za jakékoliv info.

Hotel Ondrášův dvůr

Dobrý den, prosím obraťte se na naši recepci. Děkujeme Telefonní spojení +420 731 682 395 +420 607 066 772

Kontaktní email info@hotelondrasuvdvur.cz

NP

Dobry den,

Je mozne si zarezervovat termin na silvestra? 30.12.2018 –1.1.2019?

Dekuji za odpoveď.

Hotel Ondrášův dvůr

Dobrý večer bohužel na Silvestra není možná rezervace Silvestr je vyprodaný pěkný den

Zpět na detail nabídky

Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.