Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pro předvánoční úklid: Nanočističe Alori pro celou domácnost

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Eva Halatkova

Dobry denchtela bych si objednat celou sadu, ale mam maly dotaz, slo by misto cistice na kuzi vymenit za cistic krbu a pridat jeste jeden cistic kuchyne,aby se to skoro vyrovnalo cene? Cistic kuze nevyuziji a cena je 350 a kdyz zkombinuju misto toho kuchyn a krb vyjde to podle vasich stranek na 330 kc. Dekuji za odpoved. Pokud by to slo tak zitra objednam. Pekny den Eva

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, pro konkrétní informace se obraťte přímo na info@alori.cz
+420 724 710 0­09. Oni Vám přesně řeknou. Hezký den :)

Michaela Frohlichová

Dobrý den, mohli byste mi poradit, kolik lahviček bych měla zakoupit na menší rohovou textilní sedačku? Děkuji

Alori.cz

Dobrý den, určitě bude stačit jedna 😊

Martina Novotná

Dobrý den
Máte v nabídce čistič na krbová skla?
Děkuji za odpověď

Alori.cz

Dobrý den, ano máme. Jedná se o Čistič krbů. Více informací najdete u nás na webu www.alori.cz

Renáta Havranová

Dobrý den, jaký přípravek bych mohla požít na sprchový kout? Mám ho z čirého skla a usazuje se mi tam hodně vodního kamene. Děkuji za odpověď.

Alori.cz

Dobrý den. Nejprve musíte použít čistič vodního kamene premium. Následně použijte balíček ochrana sprchové kouty. Ten vám omezí usazování vodného kamene a půjde snadno čistit.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru