Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní seminář: Nejlepší zdravotní cviky pro vaše záda bez bolesti

4,8 / 5 Škola zdravých zad v Hradci Králové Hradec Králové  (mapa) 10 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lenka

Dobré ránko, podklady jsem našla v „hromadných“
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, skvěle :) jsem ráda, že se Vám podařilo problém vyřešit. V případě další dotazů se na nás neváhejte obrátit :)

Lenka

Dobrý den, včera jsem objednala a nemohu nají podklady k platbě?
Děkuji
 Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, veškeré podklady k platbě by Vám měli přijít na email. Hezký den :)

Eva Hanušová

Dobrý den, pokud zruším účast na semináři dle stanovených podmínek, budou mi vráceny peníze? Děkuji.

Škola zdravých zad v Hradci Králové

Dobrý den, pokud zrušíte svoji účast ve stanoveném termínu, tak Vám nebudou vráceny peníze, protože voucher bude nevyužit a nevyužité vouchery propadají. Jediná možnost, která mne napadá, je použít po zrušení účasti hodnotu voucheru a vybrat si ji buď na jiném semináři podobného typu, nebo v rámci individuálních cvičení, nebo v rámci masáží. To by bylo spíš na osobní domluvu. Ale obávám se, že smluvní podmínky neumožňují vrácení peněz. Pokud byste chtěla, zavolte na 777 149 280 a můžeme téma probrat. Robert Stuchlík

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru