Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Roční předplatné časopisu Rozmarýna na rok 2019

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Andrea Štěpánková

Časopisy pro volný čas : Dobrý den , mám u Vás předplatné rozmarýny, bohužel nevím do kdy platí, dá se při zaplacení této akce navázat? Děkuji za odpověď. Andrea Štěpánková

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,

předplatné je nabízeno pouze pro období 1–12/2019

Děkujeme za pochopení

Petra K.

Dobrý večer, prosím, lze předpatné uhradit přes Benefit plus? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, bohužel to není možné. Zboží se benefit kartou zaplatiti nedá. přikládám odkaz pro veškeré informace. https://www.slevomat.cz/cafeteria Hezký den :)

Prouza

Nevím kde hledat kód voucheru ,??

Slevomat.cz

Dobrý den, kód voucheru naleznete po přihlášení kliknutím na tři tečky u vašeho jména a následným kliknutím na záložku Mé nákupy. Kód voucheru se nachází přímo pod hlavním popiskem. Pěkný den, Honza

Jana Rychvalská

na zákaznické lince mi to nikdo nebere

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, to je mi líto, bohužel před vánoci registrujeme větší počet hovorů, tudíž se mohlo stát, že všichni operátoři byli obsazeni dotazy před Vámi. Zkuste prosím zavolat znovu na tel: 222 745 354 v době Po–Pá 8:00–21:00, nebo nám napište na náš email: vip.podpora@slevomat.cz. Rádi Vám pomůžeme. :-) Pěkný den, Honza

Jana Rychvalská

Dobrý den , zaplatila jsem za časopis Rozmarýnu a Chatař a chalupář větší částku a pak na voucheru byla napsaná nižší cena jen za Rozmarýnu, kam mohu pro vysvětlení zavolat?

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,
obraťte se prosím s dotazem na zákaznickou podporu Slevomatu.
Děkujeme

Dana

Dobrý den, chtěla jsem si objednat časopis Rozmarýna, kde uvádíte, že nabídka platí od 10.12., ale když jsem vyplnila objednávku, tak tam stálo, že tato nabídka už vypršela…???

Časopisy pro volný čas

Dobrý den,
nabídka nyní probíhá a je platná. Kde je uvedeno, že nabídka vypršela?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru