Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená v jižním Polsku pro dva: neomezený vstup do wellness i láhev vína

4,7 / 5 Biały Dunajec Resort & Spa Vysoké Tatry - Polsko (mapa) 163 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Nikola

Dobrý den, prosím v jakých časech jsou servírované snídaně a večeře?

Biały Dunajec Resort & Spa

śniadanie od 8:00 do 10:30 kolacje od 16:00–20:00

Iveta

Dobrý den, byl by možný termín od pondělí 5.8.2019 – pátek 9.8.2019? Bylo by to pro 2 dospělé osoby + 1 dítě věk 10 let, s polopenzí. Mohu poprosit o cenu za ubytování? Děkuji , těším se na odpověď. Iveta Krčmářová

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam, W wybranym terminie mamy dostępne pokoje. Dopłata za pokój dla 3 osób – 30 euro/noc Do dokonania rezerwacji proszę o przesłanie kodu vouchera na recepcja@resortspa.com.pl

Václav Stařičný

Dobrý den,kdyč zakoupím pobyts termínem musím se ještě spojit s hotelem ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Václave, zakoupením voucheru na termín provedete zároveň závaznou rezervaci a v takovém případě není třeba dále komunikovat s hotelem. Stačí jen přijet s kódem voucheru a užít si pobyt :-) Pěkný den

Michaela

Dobry den, mate, prosim, i rodinne pokoje? 2dospeli + 2deti – samostatna loznice?

dekuji
Michaela

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam,
tak posiadamy takie pokoje rodzinne, proszę podać termin jaki by Państwa interesował sprawdzę dostępność.
Pozdrawiam
Elżbieta Kowalewicz

Eva Klepišová

Dobrý den, chtěli bychom přijet od 22.7.na 4 dny 3 dospělí a 2 děti (7 a 12 let) jaké a kolik voucherů si máme zakoupit a lze to ve stejný termín?

 Dekuji

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam, w wybranym terminie mamy dostępne pokoje. Proszę zakupić dwa vouchery + dopłata za 1 dziecko na miejscu
59€/pobyt na 2 noci
79€/pobyt na 3 noci
118€/pobyt na 4 noci

Jurosova

Dobrý den otevírací doba wellnesu je jaká? Děkuji

Biały Dunajec Resort & Spa

Wellness dostępny od godziny 8.00–22.00

martin polacek

Dobrý večer, když koupím 2 vouchery ( 3 dny / 2 noci ), je možné je spojit dohromady na celkový pobyt 5 dní / 4 noci? Děkuji za odpověď. Martin

Biały Dunajec Resort & Spa

oczywiście, proszę o przesłanie kodów z data na recepcja@resortspa.com.pl

Radomil Drozd

Dobrý den.Budete mít také podzimní termíny ubytování?10,11 a 12 měsíc?Děkuji

Biały Dunajec Resort & Spa

Tak

Pavel Hasalík

Dobrý den ,dnes jsem zakoupil wellness 3vouchery v hotelu Bialy Dunajec v termínu 13.5 – 16.5 2019 . Potřebuji ale ještě jeden dvoulůžkový pokoj ve stejném termínu – chci koupit tedy ještě jeden voucher ,ale už mě to přes váš SLEVOMAT nechce dále pustit a koupit ho ! Můžete mi to nějak zajistit abych ten voucher mohl zaplatit ? S hotelem jsem přímo domluvil termín tohoto wellness pobytu-1 dvoulůžkový pokoj ,ale stále mi píšou ,že jim mám zaslat ještě číslo jednoho voucheru ,tak jestli i ho můžete zaslat ???? Děkuji za rychlé vyřízení předem !!! Pavel Hasalík

Biały Dunajec Resort & Spa

DO DOKONANIA REZERWACJI, PROSZĘ O PRZESŁANI KODU VOUCHERA NA RECEPCJA@RESORTSPA.COM.PL

Pavel Hasalík , Dolní 95, Ostrava , ČESKÁ REPUBLIKA

Dobrý den, máme zájem o pobyt s polopenzí a wellness u vás v hotelu Biały Dunajec Resort & Spa
od 13.5 – 16.5 2019. Uby­tování pro 8 dospělých osob a 1dítě (má 1rok) – 4-dvoulůžkové pokoje . Děkuji za informace- Pavel Hasalík , Dolní 95, Ostrava , ČESKÁ REPUBLIKA

Biały Dunajec Resort & Spa

DO DOKONANIA REZERWACJI, PROSZĘ O PRZESŁANI KODU VOUCHERA NA RECEPCJA@RESORTSPA.COM.PL

Eva

Dobrý den je možné ubytování od 23.2 na 3 noci 2 dospělý a 2 děti a kolik by to vyšlo. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, pro přesné informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo recepcja@resortspa.com.pl
+48 182 020 1­40. Jedno dítě do 4,9 let bez nároku na služby má ubytování zdarma.
Každé další dítě do 4,9 let je bráno jako dítě ve věku nad 5 let.
Osoba starší 5 let vč. služeb:
Podzimní či jarní pobyt vč. služeb: 49 € / pobyt na 2 noci, 69 € / pobyt na 3 noci
Pobyt během roku 2019 vč. služeb: 59 € / pobyt na 2 noci, 79 € / pobyt na 3 noci
V případě pobytu s více než jedním dítětem bez ohledu na věk (včetně dětí do 5 let) je zapotřebí rezervovat větší pokoj (pokoj vyššího standardu za doplatek). Hezký den :)

Schneider Zdeněk

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli je volný termín v období od 17.3–22.3.2019.Měli bychom zájem o wellnes s polopenzi.Byli jsme u vás v loni na podzim a nemůžeme si to vynachválit.Děkuji předem za odpověd.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku, ohledně volných termínů doporučujeme kontaktovat přímo resort: recepcja@resortspa.com.pl nebo +48 182 020 1­40. Dostupnost volných termínů můžete také ověřit přímo v nabídce, stačí kliknout na vybranou variantu a poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné termíny resortu. Pěkný den :)

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam,
W wybranym terminie mamy dostępne pokoje. Do dokonania rezerwacji proszę o przesłanie kodu vouchera na recepcja@resortspa.com.pl

Tereza

Dobrý den, prosím, na kolik by vyšel pobyt o jarních prázdninách 2 dospělí a 2 děti (4 a 8)? Děkuji

Biały Dunajec Resort & Spa

Witam Serdecznie,
jaki termin Państwa interesuje?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru