Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Čerstvé rybí maso z divokého odchytu: filet z tuňáka žlutoploutvého

4,5 / 5 Martin Zajíček Praha - Vinohrady  (mapa) 361 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Michaela P.

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda se dají vouchery sčítat? například objednám 500g a dám dva 200g a jeden 100g.

Dekuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, ano, vouchery se dají sčítat :) krásný den

Olí

Dobrý den,
prosím o přibližnou hmotnost 2 steaků cca 3cm vysoké + zda je možné vouchery kombinovat – tj. koupit např. 400g + 100g.

 Děkuji

FishWay

Cca 3 cm steak je v hmotnosti od 300 do 500 g, zalezi jaky je vysoky fielt

Dana

Dobrý den,
v prodejně mi doporučili, že nejlepší steak je 300 g. Bohužel tato verze není v nabídce. Proč?

V V

Dobrý den,
já bych poprosil o obě odpovědi. Tj.:

  1. Do kdy voucher platí?
  2. Lze už teď rezervovat např na 22.12. se 100% garancí dostupnosti?
Děkuji.
V.
FishWay

Dobry den! Tunak pro ucely slevomatu budeme mit urcite vzdy v rezerve, s ohledem ze pred Vanocnim velkym prodejnim boomem, bude to slozite dostat pro vas hned, pocketa ve frontne a dostanente. Dekuji vam

Jarmila Fillová

prosím: přehledla jsem termín platnosti voucheru.
Díky předem za info.
 Fi

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo, voucher můžete využít až do 28. 2. 2019. Přeji krásný den :)

Hana R.

Dobrý den,

měla bych zájem o filet z čerstvého tuňáka v období okolo štědrého dne. Chtěla bych se zeptat, zda je možné učinit rezervaci na určitý den, případně jak je to se stavem zásob před vánoci.

Děkuji,

Hana R.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, u filet z čerstvého tuňáka je možné ověřit dostupnost na telefonu: 770 609 609. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru