Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Černé pánské i dámské softshellové kalhoty Alpine Pro do každého počasí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Míša

Dobrý den, budete mít ještě dámské kalhoty i ve větší velikosti než 36? Děkuji, Míša

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Míšo,

napište nám přímo na objednavky@k-sporting.cz a my Vám zjistíme, zda Vámi požadovaná velikost bude skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Z.

Dobrý den, prosím ráda bych si zakoupila 2 trička ( o různých velikostí) a kalhoty, je možné je koupit za jedno poštovné? Děkuji a přeji hezký zbytek dne

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Z,

pokud se jedná o naše akce, tak sloučit objednávky lze. Stačí zboží vložit do košíku a pokračovat v jiné naší akci.

Přeji Vám hezký den. Petra

Mirek

Dobrý den, kalhoty jsou z vnitřní strany zateplené? Jsou vhodne do zimy nebo spíše jaro a podzim?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirku, kalhoty jsou vyrobené z softshellového úpletu s úpravou Cool-dry – rychle tak odvádí pot, průběžně prosychají a ochrání vás proti poryvům větru. Záleží tedy na vašem uvážení, kalhoty jsou určené do každého počasí. Hezký den :)

Zdeněk

Dobry den.chtel bych se zeptat jestli kalhoty v pase jsou pruzne,nebo pevne a je treba koupit radeji vetsi a pomoct si opaskem?Diky za info Zdeněk

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
kalhoty jsou spíše pevné a opasek na stažení mají všitý již v sobě.

Hezký den Katka

Jiří H.

Dobrý den,
cena ve Vašem eshopu je 549Kč
cena na slevomatu je 599Kč
Většinou jsou výrobky na slevomatu levnější oproti přímému nákupu.
nabízíte možnost vyzvednutí na zásilkovnách apod, nebo jen pošta a DPD?
díky za info

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
nevím na jaké kalhoty přesně koukáte, ale kalhoty které jsou v této akci jsou na našich eshopech za cenu 999,– Kč. U této akce je pouze možnost pošty a DPD.

Hezký den Katka

Zdenek

Dobry den.
Potreboval bych znat delku nohavic od pasu u panskych velikosti 50 a52.
Diky za info Zdenek

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
vel. 50 má délku od pasu 111cm, vel. 52 má 113cm.

Hezký den Katka

Majka

Dobrý den, jsou kalhoty s vyšším pasem? Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
kalhoty nemají vyšší pas.

Hezký den Katka

Mirka Indrová

Dobrý den,
prosím o délku nohavic u pánské velikosti L-52?

 děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,
délka nohavice u vel. 52 je od pasu 113cm.

Hezký den Katka

Pavla Ptáčková

Dobrý den,podle uvedené tabulky mám velikost mezi 36 a 38.Boky mi sedí na velikost 36,ale pas na hraně.Mám vzít raději menší,nebo o číslo větší?Děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den, těžko poradit. Já sama bych z osobní zkušenosti volila velikost 38. Samozřejmě není problém provést pak i výměnu.

Hezký den Katka

Iva

Dobrý den potřebovala bych vyměnit dvoje dámské kalhoty za větší velikosti. Za 40 a 42.doma mám 36 a 38 jsou malé děkuji t

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Ivo,

kalhoty zašlete zpět na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s fakturou, kam připište za jakou velikost si přejete vyměnit.

Přeji Vám hezký den. Petra

Zdeněk Sasín

Dobry den
Muzu vymenit dorucene kalhoty vel.52 za velikost 50?
Mate jeste tuto velikost?
Diky Zdenek

Monika Hueberová

Dobrý den, potřebuji dámské černé softshellové kalhoty vel.44, ale o 10 cm delší. Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Moniko,

bohužel tyto kalhoty nemáme skladem v prodloužené délce.

Přeji Vám hezký den. Petra

Míša K.

Dobrý den, zajímá mě velikost cm v pase u vel.40 a 42 prosím? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo, pro dámy je obvod v pase u velikosti 40: 75–77 cm, vel. 42: 78–80 cm. Pro další informace ohledně velikostí v této nabídce najdete ve velikostní tabulce. Pěkný den :)

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Míšo,

velikost 40 má v pase na šířku 40 cm a velikost 42 má v pase 41 cm

Přeji Vám hezký den. Petra

Iva Těhníková

Dobrý den chtěla bych vědět délku nohavic od rozkroku vel. 36 a 38 moje holka je dlouhá a hubená dekuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Ivo,

délka nohavice od rozkroku u velikosti 36 je 78 cm, od pasu je 102 cm, u velikosti 38 je délka nohavice od rozkroku 79 cm, délka od pasu je 104.

Přeji Vám hezký den. Petra

hanulebart

Dobrý den,
pokud velikost nebude sedět, daji se prosím kalhoty vyměnit? Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,

ano, kalhoty poté stačí zaslat na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s fakturou, kam připíšete za jakou velikost si přejete vyměnit.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru