Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Odpočinek na dohled centra Prahy: bohatá snídaně a možnost lázní či masáže

4,7 / 5 Ubytování U Hastrmana Praha (mapa) 48 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jitka Plačková

Hezký den,prosím je možnost po zakoupení využít duben,květen nebo pouze do 31.3.2019.
Děkuji…

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, tento voucher je platný pouze do 31.3.2019. Tedy voucher jde využít pouze do daného termínu. Pěkný den, Honza

Petra Springerová

Dobrý den,
bylo by možné zakoupit pobyt pro 2osoby, kdy ale jedna osoba bude mít pivní lázeň a druhá osoba masáž?
Děkuji.
Springerova

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, pro takto specifický dotaz prosím kontaktujte přímo partnera na emailu: ubytovani@pddp.cz, či na tel. čísla: +420 607 008 3­14. Věřím, že s Vámi rád tuto variantu prodiskutuje. Pěkný den, Honza

Dagmar

Dobrý večer, máte také ubytování pro jednu osobu? Děkuji za info Pohodový večer

Ubytování U Hastrmana

Dobrý večer,

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.

Ano, máme ubytování i pro jednu os. Můžete se podívat na naše webové stránky www.pddp.cz kde najdete ceník našich služeb.

S pozdravem a přáním hezkého večera,

 Nikola

Alena Čadová

Dobrý den,náhodou jsem narazila na nabídku vašeho penzionu,velice se mi líbí.Mám dotaz na termín pobytu a cenu ,měl by to být dárek a jedná se mi o 2.-3.11.2019.Děkuji za odpovědˇ.Čadová

Ubytování U Hastrmana

Dobrý den paní Čadová,

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby :).

Tento termín je zatím volný. Akce se každé 3–4 měsíce obnovuje, takže myslím od září budou v prodeji vouchery na tento termín. Bohužel nevím, jestli cena zůstane taková jaká je, ale zatím jsme to posledních pár let nijak neměnili, takže si myslím, že to zůstane stejné.

Pobyt můžeme klidně dopředu rezervovat. Kontaktujte nás na náš email lazne@pddp.cz abychom se mohli domluvit.

Děkuji

S pozdravem a přáním hezkého dne,
 Nikola

Jiří

Dobrý den, je možné si připlatit za apartmán č.1 a dokoupit privátní wellness? Děkuji.

Ubytování U Hastrmana

Dobrý večer pane Jiří,

Je možné si za příplatek 1 500,– udělat na tento voucher rezervaci na apartmán č.1.

Apartmán č. 1 má svoje vlastní privátní wellness přímo na pokoji. Pokud by jste ale rád využil náš privátní wellness vnitřní a venkovní není problém si ho zarezervovat a namístě zaplatit.

S pozdravem a přáním hezkého večera,
 Nikola

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru