Nabídku Řidičem motorky Ducati na 40 minut nebo 8 hodin mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zažijte adrenalinovou jízdu na závodní Ducati: 40 minut nebo 8 hodin

4,6 / 5 MOTO ZÁŽITEK (3 pobočky) Praha - Černý Most  (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marek

Dobrý den, nenašel jsem nikde informaci, jestli musím mít řidičský průkaz na motorku, případně jakou kategorii? Jen pro jistotu. Předpokládám, že bude nutné mít skupinu A.
Děkuji
 Marek

MOTO ZÁŽITEK

Dobrý den Marku, přesně jak píšete je potřeba skupina A, příjemný den přeje Tým Motozážitku

JS

Dobrý den,

protože s těmahle akcema nemam bůhví jak dobrou zkušenost, tak se chci zeptat jak to funguje? To mi na 40 min. zapůjčíte motocykl, který budu řídit já? Nebo budu na míste spolujezdce? Nebo na mistě spolujezdce povezu někoho od Vás? Co se stane, když těch 40 minut přetáhnu, o dejte tomu 5 minut? V těch 40 minutách je zahrnuto i tankování nebo to se řeší jak? Předem děkuji za odpovědi.

 JS

MOTO ZÁŽITEK

Dobrý den, těší nás váš zájem a myslím že budete překvapen, motocykl dostane na 40 min jako řidič a jedete sám:) v ceně je zahrnuto palivo a minuty nepočítáme-na motorce je univerzální držák na telefon kde si můžete dát svůj telefon, navolit si kudy chcete jet a vidíte čas dojezdu, pokud přijdete s minutovým zpožděním tak to neřešíme, pokud by to bylo dalších 40 min tak se platí další jízda:) Příjemný den přeje Tým Motozážitku

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru