Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zimní čepice filmových hrdinů Marvel, Star Wars nebo Avengers

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavlína

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mohu postupovat v příp. reklamace, resp. vrácení, když dodaná velikost čepice nesedí, resp. čepice je na dospělou hlavu malá, přestože je zde uvedena velikost UNI? Když se natáhne na 60cm obvod, tak se zkrátí co do délky a lezou ven uši. Zásilku jsem převzala již 13.12, avšak byl to vánoční dárek. Teprve dnes jsem se vrátila z vánoc od rodiny domů a bohužel i s čepicí jako nevhodným dárkem, kterou bych tímto chtěla reklamovat/vrátit právě z důvodu špatné velikosti. Jam mám postupovat? Děkuji za odpověď.

Curepink

Dobrý den, reklamace přijímáme do 15.1.2019. Zboží pošlete zpět na Curepink, Zborovská 24, 702 00 Ostrava a na zadní stranu dodacího listu napište své číslo účtu. Hezký den, Curepink

Helena Klinkáčková

Co znamená univerzální dětská velikost? Jaké je tam rozmezí centimetrů? Děkuji

Curepink

Dobrý den, čepice má v obvodu 38 cm, a dá se natáhnout až na 60 cm. Hezký den, Curepink

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru