Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Báječný relax v centru Budapešti: snídaně, neomezený wellness i výlety

4,2 / 5 Hotel President**** Budapešť - Maďarsko (mapa) 46 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavla

Dobrý den,
pokud si zakoupím poukaz na 2 noci s večeří budu navíc platit 4% z ceny voucheru? Tzn. navíc více jak 2.tis.Kč?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo, tady někdo počítal, až se přepočítal, místní poplatek ve výši 4 % se skutečně platí, nicméně doplácet rozhodně nebudete přes dva tisíce, ale necelých 210 kč :-) Pěkný den

Petr Jeřábek

Dobrý den. Chci se zeptat, jestli je v hotelu volný dvouluzkovy pokoj na příští víkend (18–20.1.). Děkuji za odpoved. S pozdravem Jeřábek

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Poradíme Vám, že dostupné kapacity si můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity penzionu. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Hana Slobodová

Dobrý den, jsem zde ubytovaná s dvěma dcerami 15, 17. Chci dát hodnocení už teď, ale nepřišla jsem na to, jak. Jsem velmi nespokojená s komunikací s personálem na recepci. Za přistýlku mi účtovali 50€ za noc, i když mi při telefonické komunikaci sdělili 20€. Vy píšete 30€. Chtěla jsem to potvrdit do e-mailu, což neudělali a na recepci mi tvrdili, že ano. Poté, co jsem jim v telefonu ukázala poštu, slečna někam zavolala a v tu chvíli mi přistál e-mail s cenou 50€. Napíšu stížnost i vedení hotelu, protože tohle jsem opravdu ještě nezažila a byla jsem v mnoha hotelích. Navíc v hotelu probíhá rekonstrukce, všude se válí kusy nábytku, jsou tu otevřené rozestavěné pokoje… Místo je pěkné, ale opravdu nemám ráda, když ze mě někdo dělá blbce. Takže bohužel opravdu nedoporučím. Mgr. Hana Slobodová

Hotel President****

Dear Hana Slobodová,
Thank you for your reservation in our hotel.
To clarify the situation we do not had a bigger Superior double room where we can accommodate 3 guests.
For this reason we could accommodate you only in a higher room category in Junior Suite. The room upgrade from Superior double room to Junior Suite is 20 €/night. Furthermore the 3. person is correct that it would be only 30€/night, if we have availability in the booked room category.
In your case that is why we offered 50€/night supplement to accommodate 3 of you in a Junior Suite.
Should you need any further information, please do not hesitate to contact us.
Best regards,
Vivien Varga
Reservation

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru