Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fantastické dárky s motivy Harryho Pottera – hrníčky, peněženky aj.

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marika Pachlová

Dobry den,bohuzel zklamani.....ob­jednavala jsem uz na zacatku mesice,dodavka nikde,objednavka stornovana bez meho souhlasu a vracene penize…a zbohi je ale atale v nabidce na slevomatu…jak tomu mam rozumet ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mariko, za to se Vám moc omlouváme. Musím říct, že z mé pozice nedovedu říci, kdo objednávku stornoval a co se přesně stalo. :( Chápu Vaše rozhořčení, také bych byla zklamaná. Doporučuji Vám napsat email na naši zákaznickou podporu vip.podpora@slevomat.cz, kde s Vámi zjistíme podrobnosti toho, co se přesně stalo a vymyslíme, co dál. Pokud nechcete psát email, od 27. 12. můžete volat i na naši zákaznickou linku 222 745 354. Ještě jednou se omlouvám a přeji klidné a hezké svátky, Ivet :)

Tyler Orlík

Zdravim,
opet jsem to promeskal ale zeptam se.Meli jste v nabidce 3D hrnek sovy Hedviky Harry Potter. Bide jeste v nabidce? Mel bych zajem 😞

Curepink

Dobrý den, hrnky se vyprodaly a do Vánoc by se nestihly doručit, proto jsme museli zboží odebrat z nabídky. Hezká den, Curepink

Eliška Chaloupková

Dobrý den. Ve fotkách máte polštářek s textem Leviosa ale v nabídce není. Bude prosím k dispozici? A ta bílá promenovaci sklenice bude v nejbližších dnech k dispozici? Chtěla bych to jako dárek pod stromeček. Děkuji

Curepink

Dobrý den, polštář byl v nabídce, ale kvůli vyprodání už v nabídce není a ani nebude. A proměňovací sklenice by měly být naskladněny koncem příštího týdne (14.12.), možná začátkem toho dalšího týdne (17.-18.12.). Hezký den, Curepink

Edita Nová

Dobrý den, přišel mi mail o stavu objednávky dosti nečitelný. Je-li to tak, jak jsem z něho vydedukovala, že věci nemáte na skladě a dodávka bude 23.12., je mi to zřejmě k ničemu,chci to jako dárek. V tomto případě bych to stornovala a chci vrátit peníze. Můžete se mi na to mrknout?

Curepink

Dobrý den, stav vaší objednávky jsem Vám poslala e-mailem. Hezký den, Curepink

Tyler Orlík

Proc lze jen dopravce PPL? Proc ne Ceska Posta ci Zasilkovna?
 Diky

Curepink

Dobrý den,
protože máme smlouvu pouze se společností PPL. Curepink

Ladislava

Jaké jsou, prosím, rozměry pokladničky ve tvaru knihy? U nabídky mi naskakují informace o červené peněžence. Děkuji.

Curepink

Dobrý den, omlouvám se, při zadávání akce jsem text zadala špatně. Už se pracuje na opravě…
Rozměry teda jsou: 14 × 18 × 4,5 cm. Curepink

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru