Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kytice růží Ace Pink v délce 50 a 70 cm se vzkazem a rozvozem po celé ČR

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Monika Čadková

Dobrý večer a kdy bych si to měla tak objednat? Děkuji

Florea

Dobrý den, objednávat můžete hned po zakoupení voucheru na našem eshopu www.florea.cz. Kde si zvolíte termín doručení. Objednávat lze 1–4 dny před doručením. Pokud chcete pozdější termín s objednávkou vyčkejte. Pokud by jste měla jakékoliv dotazy můžete nás kontaktovat na zákaznické lince 723350000. Krásný zbytek dne za tým Florea, Petra.

Monika Čadková

Dobrý den prosím vás a doručuje te i v sobotu? Já bych to potřebovala na 15.12 na 17.h,nebo si to můžu vyzvednout někde osobně? Děkuji

Florea

Dobrý den, je mi líto, ale o víkendech květiny nerozvážíme. Rádi Vám kytici doručíme v pátek 14.12. na Vámi zvolenou adresu. Pěkný den, Markéta

Anna Vladyková

Dobrý den,
květiny mě hrozně uchvátily a mám na Vás dvě otázky. Rozvažíte i o víkendu, přesněji v sobotu a další je, kolik dní dopředu musím květinu objednat?
Děkuji za odpověď.

Florea

Dobrý den, velice nás těší Váš zájem! Květiny Vám rádi doručíme na jakoukoliv adresu v rámci celé ČR, ale doručení je možné pouze ve všední dny. Co se týče objednání, nejvhodnější doba pro vytvoření objednávky je cca 2–3 dny před doručením, je to z toho důvodu, aby jste květiny měla co nejčerstvější. Nicméně nejpozději do 17. hodin předchozího dne, než si přejete květiny doručit. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Přeji krásný den, Monika.

Irena

Dobrý den, je možné objednat 75 kusů růži, a pokud ano, můžete mi prosím sdělit cenu?! Děkuji

Florea

Dobrý den,
ano, je to možné. Množství květin ve své kytici je zcela na Vás. Stačí navolit počet, vložit do košíku a tím se dostanete do objednávkového formuláře. Dárkové balení by bylo k Vaší objednávce zdarma a znamená, že bychom Vámi vybrané květiny svázali do kytice, uložili do celofánu a převázali stuhou.
Mnou vybraná např. červená růže RED CALYPSO 50cm (S) by v daném počtu 75 kusů vyšla včetně dopravy na pouhých 1295 Kč.
Naše nabídka je rozmanitá, doporučím nahlédnout na nabídku dalších růží na stránkách www.florea.cz
Sortiment na našich stránkách se mění 2× týdně dle nákupu na nizozemské burze. Nové zboží dohráváme na náš eshop 2× týdně, a to vždy v úterý po 17.hodině a pátek po 12. hodině.
Pokud si budete přát poradit s výběrem či budete mít více dotazů, neváhejte nás kontaktovat na naši zákaznickou linku 723 35 00 00 či nám na sebe odešlete kontakt a my se Vám velice rádi ozveme.
Děkujeme za Váš zájem a budeme se těšit. Pohodový den, za celý tým Florea, Eva

Emingerová

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné doručit kytku v určitý den ( 30.11.) v Brně. Děkuji Emingerová

Florea

Dobrý den, na tento den Vám velice rádi květiny doručíme. Květiny od nás lze objednávat pouze 4 až 1 den před případným termínem doručení. Nakupujeme 2× týdně nové květiny na holandské burze přímo od pěstitelů a následně dopravujeme do Čech. Díky tomu jsou při doručení ve 100% čerstvém stavu. V případě jakýkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku 723350000. Krásný a pohodový den za tým Florea, Petra.

Katerina

Dobry den, chtela bych se zeptat, kdyz objednam kvetiny nyni, je mozne je dorucit az zacatkem ledna? Dekuji a preji pekny den, Katerina

Florea

Dobrý den, to bohužel možné není. Pěstitel nám množství i cenu garantuje pouze po dobu akce. Možnost poslední objednávky je 10.12. – platnost voucheru.
Děkujeme za Váš zájem a přejeme pohodový pátek.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru