Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nejlepší dílo belgických mistrů: Originální čokoládové truffles

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dita

Dobrý den, přehlédla jsem otevírací dobu, je hodně omezená .. Tuto sobotu 19. 1. 2019, bude možné si pralinky vyzvednout? S díky za odpověď zdravím, Dita

Belgické čokolády

Dobrý večer,
bohužel o víkendu zboží nevydáváme.
Naše otevírací doba vypadá takto:
Pondělí 18–20h
Středa 16–19h
S přáním hezkého večera
Adéla Petříčková, Belgické čokolády

Jakub V

Když zakoupím mohu tento týden i vyzvednout, jde mi o jedno balení, děkuji

Belgické čokolády

Dobrý den,
bude možné ho vyzvednout v pátek od 15.30 do 17.30.
S přáním hezkého dne,
Adéla Petříčková, Belgické čokolády

Libuše Konečná

Děkuji za vstřícnost. Potřebovala bych zboží vyměnit do pátku 14.12.Je to dárek. Děkuji Konečná

Belgické čokolády

Ano je to na cestě, dohlédneme na to.

Libuše Konečná

Dobrý den. Objednala jsem 10 krabiček a 7 je poškozených. Je to dárek takže to je problém. Přišlo přes zásilkovnu v neporušené krabici. To znamená že to bylo již poškozené zabaleno. Chtěla bych zboží vrátit. Prosím o další postup. Jsem zklamaná. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Libuše, to je mi velice líto, poprosím vás o řešení reklamace přímo s partnerem. Přikládám kontakt a webovou stránku výrobce. Tel: 910 800 270 http://belgickecokolady.cz/obchodni-podminky
Pěkný den, Honza

Belgické čokolády

Dobrý den,
nové zboží zasláno okamžitě, prošetříme příčinu, na poškozené pošleme kod pro bezplatné vrácení.

Hana

Dobrý den,
a voucher platí do kdy?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, voucher v tomto případě znamená potvrzení objednávky. Takže po vytvoření objednávky vám bude zboží odesláno. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru