Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rockové licenční dárky s motivy Queen, AC/DC, Pink Floyd nebo Metallica

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana

Je možné se stavit na prodejnu a koupit tam vybrané zboží? Jsem z Ostravy.
Děkuji za informaci.

Curepink

Dobrý den, prodejnu nemáme, pouze výdejní místo. Curepink

Jana

Dobrý den, objednala jsem si 336688 SKLENI­CE/ŠTAMPRLE/AC/DC; 60 ml/ŠTAMPRLE/SET 4 KUSŮ/GIFT BOX, Ačkoliv je zde máte stále v nabídce, tak mi přišel e-mail, že z důvodu vyprodání objednávku stornujete. Tak jak to tedy je?

Curepink

Dobrý den, bohužel na slevomatu chvíli trvá než se to z nabídky odebere. Hezký den, Curepink

Veronika Kaštanová

Dobrý den, objednala jsem si 331494 HRNEK KERAMICKÝ/AC/DC; 300 ml/BLACK ICE/BÍLÝ a přišel mi e-mail, že jelikož není hrnek skladem, očekávané doručení bude 24.12. 2018. Máte garanci doručení do Vánoc při platbě do 13.12. (tuším). Platila jsem hned. Prosím tedy o prověření, kdy bude hrnek doručen. Děkuji Vám, Veronika Kaštanová

Curepink

Dobrý den, hrnky se rychle vyprodaly a při objednávce se automaticky přičte dodací lhůta. Ale nebojte se, začátkem příštího týdne by mělo přijít 25 kusů. Jeden je rezervovaný přímo pro Vás. :-) A koncem příštího týdne by jste ho měla mít už doma. Hezký den, Curepink

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru