Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Neviditelné stahující kalhotky „Silueta perfect“ – uberou jednu velikost

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dana

rada bych si objednala tělove a velikost 36–42

Slevomat.cz

Dobrý den, jsme velice rádi za Váš zájem. K nákupu u dané nabídky stačí kliknout na zelené tlačítko „Koupit za“, zadat váš e-mail a vybrat, jakým způsobem zaplatíte.
Platit můžete kartou online, bankovním převodem, na naší prodejně nebo hotově na kterékoli pobočce MONETA Money bank.
Po připsání částky na náš bankovní účet se ve vaší e-mailové schránce objeví voucher (poukaz). Pěkný den, Honza

Lucie Zahradníková

Dobrý den kalhotky jsem již zakoupila,ale byla mně doručena jiná velikost než jsem objednala a je uvedena v domácím listě- jak mám postupovat? děkuji Zahradníková

Jochr s.r.o.

Dobrý den,
moc se omlouváme za chybu v expedici. Zboží pošlete obyčejnou doporučenou poštou na adresu: www.ujardy.cz, P.O.Box 64, Frýdlant, 46401. Do zásilky napište co chcete vyměnit a číslo účtu na vrácení poštovného při odeslání k výměně. Zboží vyměníme obratem a zašleme zpět. Děkuji A. Oščátková, www.ujardy.cz

Daniela Stloukalová

co když nakupují přes aplikaci a chtěla bych více kusů,ale od jiné barvy.
sloučí se do jedné objednávky?nechci platit dvoje poštovné.
 děkuji

Jochr s.r.o.

Dobrý den paní Stloukalová, V každé variantě můžete nakoupit dva kusy za jedno poštovné, tj. v každé barvě a velikosti 2ks a v každé další barvě a velikosti 2ks atd. Stále budete platit jedno poštovné. Vše se sloučí do jedné zásilky.
Mějte krásný den, www.ujardy.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru