Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

3denní pobyt ve středních Čechách: polopenze, rybaření, bowling i minizoo

4,4 / 5 Resort Hulín Střední Čechy (mapa) 52 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Anna Jelinkova

Dobry den v pondeli jsem u Vas zakoupila voucher na pobyt. Hned jsem ho zaplatila,ale jeste mi vubec nic neprislo na email a protoze to mam jako darek k Vanocum,tak jsem dost nervozni. Muzete mi napsat kdy dostanu voucher? Dekuji Jelinkova

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, vouchery jsem Vám na email zaslala znovu, zkontrolujte prosím i složku spam a nechtěnou poštu, občas se nám tam ty emaily zatoulají. Najdete ho i u sebe na profilu v sekci „Mé objednávky“. Krásný den

Martin

Dobrý den, Mám dotaz jak provest nákup voucherů jsme 5 Dospělých a 3 děti (2 ,5 a 14let ) jestli by jsme se vešli do apartmánu- kolik voucherů nebo 2 pokoje což by bylo 1.pokoj 2.dospělí a 2.děti (5a14let) a druhý pokoj 3. dospělí a 1.dítě (2roky) díky moc za odpověď a budeme se těšit. Díky Martin
P.S.: tel. 605432390

Resort Hulín

Dobrý večer, v apartmánu jsou 4 pevný lůžka a 4 přistýlky. Děti do 5let ubytování zdarma. Doporučuji koupit 3 vouchry pro 5 dospělých a 14leté dítě. Dvoulůžkový pokoj má pouze dvě lůžka, je pro dvě osoby a maximálně dětskou postýlku. Kontaktujte mne na recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký večer.

Veronika Seckarova

Dobry den prosim chtela bych se zeptat kolik se diplaci za dalsi dospelou osobu? Chteli bychom jed 3 dospele osoby a dve deti jedno 4 roky a 2 roky. Pokud bychom vzali sva vouchary bylo by mozne uplatnit i na to 4 lete decko? Predem dekuji Seckarova

Resort Hulín

Dobrý večer, Voucher může být i pro dítě a dospělou osobu. v tomto počtu buďto 2 dvoulůžkové pokoje, nebo apartmán s doplatkem 200,–/os./noc. Pro více informací mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký večer.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru