Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Výhodné balíčky chutného sušeného ovoce: švestky, meruňky a další

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Olga Procházková

Máte skladem i sušené datle?

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo, sušené datle momentálně v nabídce nejsou. Můžete si však nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak vám případná další akce neunikne. Hezký den, Simča :)

Marcela Vejvodová

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, zda budou v nabídce sušeného ovoce opět třešně, jako vloni na podzim? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den :)

jana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda sušené švestky nebo meruňky jsou sířené. Děkuji.

Oříškov.eu

Hezký den, ano meruňky jsou sířené v limitu do platné legislativy. Švestky síru neobsahují. Přesné složení najdete vždy u jednolivé varianty. Mějte se hezky! Petra Oříškov

Josef Mikulenka

je možno platit dobírkou při dodání ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe, to bohužel možné není. Pěkný den

šturmova Jitka

děkuji za odpověď , vypadám asi jako blbec který neumí udělat objednávku , ale opravdu to nejde podle vašeho návodu. Až teď jsem zjistila když máte Slevomat jako aplikaci tak to prostě nezadáte ať děláte co děláte . Takže tam je asi něco špatně. Nashledanou Jitka

Oříškov.eu

Hezký den paní Šturmová, úplně si nejsem jista, jaký řešíte problém. Rádi Vám pomůžeme, stačí se ozvat na mail vranova@alika.cz Zdraví Petra Oříškov

Veronika

Dobrý den, je ovoce přislazováno ? Děkuji

Oříškov.eu

Hezký den,
přesné složení ovoce najdete u každé varianty, stačí si rozkliknout. Meruňky a švesty nejsou s přidaným cukrem. S pozdravem, Petra Oříškov

šturmova Jitka

dobrý den , potřebovala bych poradit jak mám objednat víc druhů z jedné nabídky. nejde mi to zadat abych neplatila víckrát poštovné . díky a nashledanou Jitka

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, vyberete 1. variantu sušeného ovoce, kliknete na kolonku Koupit, a produkt se Vám přesune do košíku. Poté vyberete 2. variantu ovoce, opět kliknete na kolonku Koupit. Až budete mít v košíku všechny varianty, které chcete zakoupit, kliknete na kolonku Košík v pravém horním rohu, zde uvidíte Vámi vybrané varianty. Poté budete pokračovat k objednávce, vyberete způsob doručení a platby a dokončíte nákup. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru