Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Děsivá show v centru Prahy: Fear House – království nočních můr

4,8 / 5 Prague Fear House Praha - Nové Město  (mapa) 1 267 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Petra Rihova

Dobry den, potrebovala bych stornovat objednavku, je to mozne? Platba probehla pres Twisto, dekuji. Vybrala jsem spatnou variantu

Prague Fear House

Dobrý den,
domluvte se u nás na recepci, kde Vám případně můžeme dát jinou prohlídku.

Martina Nádvorníková

Omlouvám se, už jsem ho našla zde.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martina, to jsem ráda, že je vše v pořádku, příjemnou zábavu a hezký den :)

Martina Nádvorníková

Dobrý den,
peníze mi z účtu odešly, ale žádný voucher jsem stále neobdržela. Chtěla bych se zeptat, kdy ho mám očekávat? Předem děkuji Nádvorníková

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Michaela

Dobrý den, lze vstupenka za 349Kč využít i na Hard core verzi? jedná se o dospělou osobu. Děkuji za odpověď

Prague Fear House

Dobrý den, nelze , na Hard core verzi si můžete vstupenku koupit na našich stránkách, nebo ve formě dárkového poukazu na recepci.

S. H.

Dobrý den. Pojedu se 7letym klukem a maminou. Ale když pojedeme cca 150km do Prahy vlakem, tak jak budeme mít jistotu že se tam vůbec dostaneme když se ne objednává? Dík za odpověď.

Prague Fear House

Pro vaši jistotu se samozřejmě objednat můžete. Jen upozornění 7letý chlapec může pouze na Legendy. Těšíme se na vás :)
 Leona

Petra

Dobry den,
na tu hardcore prohlídku je vek 18 let doporuceni nebo podmínka?

Prague Fear House

Dobrý den. Na hardcore prohlídku mohou jen osoby plnoleté.

lada

dobrý den.je možné navštívit fear house.tento víkend?a musí být člověk objednany?předem děkuji za odpověď .

Prague Fear House

Ano jistě, kdykoliv v otvíracích hodinách. Těšíme se na vás :)

Martina B.

Dobrý den, jestliže si koupím voucher pro dvě osoby, je možné, aby jedna osoba šla na základní prohlídku a druhá osoba šla s děckama na viz výše zmiňovaný okruh Pražské legendy? Manžel má rád horory, já ne, tak bych děti vzala jinam, když už bychom u vás byli… A Pražské legendy jsou i pro děti tří let? Děkuji. M.

Prague Fear House

Dobrý den,
vstup na Legendy je vždy na rodičích. My doporučujeme vstup od 6 let. Vstupenky se musí kupovat vždy na atrakci na kterou jsou určeny, takže nelze koupit vstupy na Fear House a jít s nimi na Legendy.

Klara

Dobry den,

je mozne jit na prohlidku s cizincem hovoricim anglicky nebo je zapotrebi cestina?

Prague Fear House

Ano samozřejmě. Atrakce je v 5 jazycích.

Radka Reischlová

Dobrý den, chodí na prohlídku i děti? Mám doma 13 a 15 letou dceru a syna a horory mají rádi, ale nevím, jestli ta vaše prohlídka pro ně nebude „už moc“?

Prague Fear House

Dobrý den,
prohlídka je od 15 let. Pokud chce jít osoba mladší, může pouze v doprovodu staršího 18 let. V případě, že se na zážitek nebudete cítit umožníme Vám na místě jít jiný okruh Pražské legendy, který je určen i pro menší děti.

Pavlína

Dobrý večer , prohlídka trvá 15 min ? A je třeba se objednat ? Nebo můžeme kdykoliv přijet a zúčastnit se ? Děkuji Pavlína

Prague Fear House

Můžete přijít bez objednání.
Kdykoli v oteviracich hodinách.

Simona Pohořelská

Dobrý den, je možné nabídku využít dříve než od ledna? Děkuji.

Prague Fear House

Bohužel ne, až od ledna.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru