Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vánoční dárek z Mikulovska: set 6 přívlastkových vín, Frankovka i Ryzlink

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dobroslava Svatošová

Dobrý den,v nabídce je uvedena cena 889Kč a když rozkliknu,tak cena do košíku je 1089 Kč .Prosím o vysvětlení děkuji Svatošová

Vinařství Marcus

Dobrý den,

set č1. za 889,–Kč je již vyprodán a místo něj je set č.3 za 1089,–Kč v němž jsou lepší a dražší vína a proto je i vyšší cena.
Vinařství MARCUS

Kateřina

Dobrý den.
teď jsem se náhodou u voucheru dočetla že je zboží již připraveno. nepřišlo mi vůbec žádné upozornění od uloženky.jak tedy prokážu že si jdu pro svojí zásilku když nemám v ruce vůbec nic. u zásilkovny přijde vždy heslo jak je to u uloženky? děkuji.

Vinařství Marcus

Dobrý den,

Uloženka Vás vyzve. Pokud se do zítra nestane napište na email: marcus@mega2000.cz číslo voucheru a Vaše jméno vyřešíme to

Pěkný den

Čestmír Adamec
MARCUSWINE TRADING a.s.

Mgr.Evžen Basch

Dobrý den,
šlo by poslat 6vín-3polosladká a 3sladká ?Nebo 6 polosladkých,ale různé druhy?Děkuji.Jde o bílé víno.Prosím o odpově´d na mail.

Vinařství Marcus

Dobrý den ,

skladba vín je daná. Individuální objednávky prosím na náš email.
MARCUSWINE TRADING a.s.

Milan

Dobrý den, jak mám u vás uplatnit zakoupený voucher u Slevomatu na vánoční set vín. Děkuji.

Vinařství Marcus

Dobrý den,
pokud máte osobní odběr u nás sdělíte nám jméno a číslo voucheru a dostanete víno.
Pokud dopravce tak Vám bude doručeno.

Vinařství MARCUS

Lenka

Dobrý den,
je možné zaslat jen přímo do 2 Uloženek uvcedených v ČB , nebo i do Uloženka Partner v Mercury Nádražní 1759 v Č. Budějovicích? Děkuji za info.

Vinařství Marcus

Dobrý den,
některé pobočky partnerů Uloženky neberou těžké balíky a tak pokud není ve Slevomatu do ČB tato pobočka či partner uloženka uveden, tak to zřejmě nepůjde.

Pěkný den

Vinařství MARCUS

Petra Marešová

Dobrý den, nenašla jsem info, co znamená ‚Set1‘ a ‚Set2‘. Omlouvám se, zda jsem přehlédla. Pěkný den. Petra Marešová.

Vinařství Marcus

Dobrý den,
set vín znamená že krabici je víno po šesti lahvích. Sety 1 a 2 se liší skladbou vín. Rozličná skladba vín znamená, že v setu 1 a v setu 2 nejsou všechny vína stejná, v jednom jsou přidaná vína zralá a oceněná mnoha medailemi.

Pěkný den

Vinařství MARCUS

Milada

dobrý deň, robíte dovoz aj na Slovensko?

Vinařství Marcus

Dobrý den,

tento rok máme jiné dopravce tak bohužel ne

Hezký den

Alena Marková

Dobrý den . Pochopila jsem dobře , je doručení – messenger až do domu ? Děkuji za odpověď , přeji hezký den , Marková

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, přesně tak, messenger vám zásilku doručí na zadanou adresu. Hezký den :)

Vinařství Marcus

Ano

Hezký den

Romana Omáčková

Dobrý den,
bylo by možné vína poslat do zásilkovny? Bohužel uloženku nemám v blízkosti.
 Děkuji

Vinařství Marcus

Dobrý den,
se Zásilkovnou bohužel nespolupracujeme, víno nechtějí doručovat.
Jsou možnosti dopravy až domů dopravci MESSENGER a nebo INTIME.

Pěkný den
Vinařství MARCUS

Marcela Czesaná

Dobrý den, ze kterých vinařství vína pocházejí? Děkuji, Marcela Czesaná

Vinařství Marcus

Dobrý den,

vína pochází z jednoho vinařství název MARCUSWINE

Pěkný den
Vinařství MARCUS

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru