Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Powerbanky Swissten s kapacitou až 12 000 mAh

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka

Dobrý den,nedostala jsem od vás po obdržení zboží fakturu,která je nutná při případné reklamaci.Pošlete mi ji dodatečně?Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, poradím Vám obrátit se přímo na prodejce.

Monča Raizerová

Dobrý den, chtěla bych si u vás zakoupit Powerbanku 12 000 mAh za 479 kč.Jde mi o dopravu. Zde na slevomatu nabízíte pouze zásilkovnu, ale já potřebuji powerbanku poslat českou poštou. Do zásilkovny se nemám jak dostat. Na vašich internetových stránkách nabízíte dopravu českou poštou od 395 kč nákupu zdarma plus při platbě na dobírku 36 kč. Je tedy možné zakoupit voucher na powerbanku zde na slevomatu s tím,že bych se s vámi domluvila na dodání českou poštou na dobírku? Předem děkuji za odpověď

Swissten.eu

Dobrý den,
napište mi na janiga (zavináč) filafox.eu, jistě to půjde. Objednávku si udělejte a domluvíme se jak na to. Ale pospěšte si, ať přijde do Vánoc:)
S pozdravem
Jiří Janiga

Klára

dobrý den, má tedy power banka 12000mAh nebo 8000mAh? máte tam oba dva údaje a nevím, který je správný a je to celkem podstatný rozdíl. předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, jéé vy jste všímavá :) Děkujeme moc za upozornění. Jedná se opravdu o 12 000 mAh power banku. Pro hezčí den Vám na účtě přistál drobný dárek, kterým si udělejte radost :) Krásný den

Swissten.eu

Dobrý den, Kláro,
ano, Slevomat má pravdu, to bylo moje chyba když jsem kopíroval popisky. Jasná věc, 12 000 má opravdu 12 000, přeci bysme vám neposlali pouze osmičku za cenu dvanácky :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru