Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Nejznámější melodie Mozarta, Dvořáka a Vivaldiho ve Smetanově síni

4,7 / 5 Dvořák Symphony Orchestra Prague Praha - Staré Město  (mapa) 550 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marie

Dobrý den,kdy a jak přeměním voucher ve vstupenku?Děku­ji Marie

Marie

Dobrý den,netřeba odpovídat,našla jsem to na slevomatu.
 Marie

Dvořák Symphony Orchestra Prague

Dobrý den, na vouchru je napsán email, tam zašlete kody . Po ověření a zjištění na jaký koncert voucher máte , tak dostanete informace co dál
S pozdravem

Irena Kubíčková

Dobrý den, ráda bych zakoupila dva lístky v kat. A. Je tam záruka, že budeme sedět vedle sebe? Děkuji za odpověď, Kubíčková

Dvořák Symphony Orchestra Prague

Dobrý den, místa dáváme vždy vedle sebe . Akorát už může.byt jen balkon třeba, je to taky kategorie A. S pozdravem

Mirr

Dobrý den,

je prosím možné vzít na koncert i malé děti (3roky)? Děkuji.

Dvořák Symphony Orchestra Prague

Dobrý den, záleží na vás, ale z našich zkušeností víme že takto.male dítě nevydrží hodinu na místě . Tak aby nerusilo ostatní posluchače
S pozdravem

Jan Kyněra

Dobrý den,

zakoupil jsem si lístek kategorie B a chtěl jsem ještě přikoupit jeden lístek pro svou přítelkyni stejné kategorie. Bohužel již zakoupený lístek byl lístkem posledním. Je možné zakoupený lístek v kategorii B vyměnit za jinou kategorii, ke které bych přikoupil ještě jeden lístek, aby bylo možné sedět vedle sebe? Na kategorii mi tolik nezáleží, chci hlavně, abychom si vychutnali zážitek společně vedle sebe.

Dvořák Symphony Orchestra Prague

Dobrý den, zavolejte přímo do Slevomatu a tam to s vami vyřeší k vaší spokojenosti
S pozdravem

Lucie

Dobrý den,

dívám se na plánek Obecního domu přímo na tento koncert a všechny místa v prvních řadách jsou obsazená a já bych ráda zakoupila 2 VIP lístky. Je tam možnost rezervace nebo už je to všechno obsazené? Děkuji

Dvořák Symphony Orchestra Prague

Dobrý den, už je volný jen hlavní balkon. S pozdravem

Mirka

Dobry den,da se platit i jinak než online kartou?Dekuji Neuhauslová

Dvořák Symphony Orchestra Prague

Dobrý den, zavolejte přímo do Slevomatu
Kontakt :
222 745 354
S pozdravem

Michaela Randáková

Dotaz beru zpět. Už jsem to našla. Děkuji

Dvořák Symphony Orchestra Prague

Dobrý den, doporučuji kategorii B, nebo A. S pozdravem

Michaela Randáková

Dobrý den, Můžete mi prosím sdělit, kde se sedí, když koupím lístky do kategorie C? Ta barva na plánku nikde není. Loni jsme seděli na těch dřevěných lavicích za účinkujícími a musím říct, že tento zážitek už nechci opakovat.
Děkuji
Michaela Randáková

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, lístky kategorie C jsou do posledních 5 řad ve Smetanově síni. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru