Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Obraz z vlastní fotografie ve vysokém rozlišení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Markéta

Dobry den,
Chtela bych se zeptat, zda by bylo mozne jeste dodani do vanoc pokud bych objednavku udelala dnes, dekuji moc

Faxcopy.cz

Dodací doba je stanovena na 14 dní. Je tu ale ještě možnost expresního příplatku přímo v objednávce, kde se to při tomto režimu ještě při podání objednávky dnes stihne do Vánoc.
Hezký den
FaxCopy a.s.

Markéta

Dobrý den, mám dotaz k fotoobrazu. Mám zájem,ale nyní nevím jakou kvalitu mohu vybrat s voucherem přes slevomat. Na stránkách je nabídka:
kromě základního provedení KLASIK nabízíme i luxusnější verzi PREMIUM (kvalitnější rám i plátno, precizní provedení).
Tato nabídka ale není na slevomatu.
děkuji za upřesnění. R.

Faxcopy.cz

Dobrý den, máte pravdu, na Slevomatu jsou nabízeny pouze obrazy typu KLASIK. Pokud ale máte zájem o luxusnější verzi fotoobrazu PRÉMIUM, bude nejrychlejší, když nás budete kontaktovat buď telefonicky a nebo e-mailem a najdeme řešení.
Děkujeme za zájem
FaxCopy a.s.

Andrea

Dobrý den, mám dotaz ohledně rozměru obrazu… potřebovala bych, aby měl obraz tyto rozměry: vodorovná strana 60cm a svislá 40cm.. je to možné.. neboť v nabídce máte obrácený rozměr (jestli to dobře chápu), kdy máte rozměr 40na60… děkuji

Faxcopy.cz

Dobrý den, rozměr 60×40cm je pouze všeobecný bez určení, která strana je která. Při objednávání si v objednávacím module zvolíte, zda obraz chcete na šířku a nebo na výšku.
Hezký den
FaxCopy a.s.

Simona Braunerová

Dobrý den, je omezen počet fotek na koláž? Rozhoduji se ve velikosti, tak ať vím, který objednat, děkuji, Simona

Faxcopy.cz

Dobrý den,
počet fotografií při koláži není ničím omezen.
FaxCopy a.s.

Petra

Dobry den, kdyz zakoupim poukaz, da se udelat i fotokolaz na platno? Dekuji

Faxcopy.cz

Dobrý den, samozřejmě, jen při tvorbě musíte zaškrtnout možnost obraz z více fotografií.
Hezký den
FaxCopy a.s.

Pavla

Hezký den, osobní odběr není možný? Děkuji za odpověď.

Faxcopy.cz

Dobrý den, je nám líto, ale osoní odběr možný není. Kdyby byl, tak bychom ho ve vlastním zájmu uvedli.
Děkujeme za pochopení
FaxCopy a.s.

Šárka

Dobrý den, ráda bych si objednala na Slevomatu obrazy na plátno ale potřebuji je na výšku, v nabídce mi přijdou všechny na šířku.
Děkuji za odpověď Horáčková

Faxcopy.cz

Dobrý den, v nabídce Slevomatu jsou určené rozměry obrazu, ale je jedno, jakou požadujete orientaci. Při tvorbě objednávky v daném rozměru máte možnost si sama vybrat, zda v daném rozměru chcete obraz na šířku či na výšku, modul si podle Vašeho výběru obraz natočí.
Hezký den
FaxCopy a.s.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru