Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výběr ze stovek velkoformátových samolepek na zeď

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Děti
Storno podmínky
Evee

Dobrý den, na Vašem eshopu se mi líbila samolepka do dětského pokoje „zvířátka jdou přes most“ nejsem si názvem zcela jistá, ale než jsem koupila voucher a objednala, už ji na eshopu nemáte. Bude ještě?

Slevomat.cz

Dobrý den, prozatím takovou informaci nemáme, ale můžete kontaktovat přímo partnera na emailu: info@dekorace-samolepy.cz. Pěkný den, Honza

Martina Marvanová

Dobrý den, líbí se mi samolepka stromu s rámečky.Lze do rámečku nalepit vlastní fotografie? Děkuji za odpověď

Dekorace-Samolepy

Dobrý den, ano, lze nalepit přes původní fotografie na samolepce. Hezký den.

Michaela Ircingová

Dobrý den, prosím Vás, koupila jsem si Váš voucher, syn si vybral obrázek Bleska Mc'Queena s ostatními auty co máte tady u voucheru na úvodní stránce, ale na vašich webových stránkách ho nikde nemůžu najít. můžete mi prosím pomoci? Děkuji

Dekorace-Samolepy

Dobrý den, akce je počtem motivů bohužel omezená a je možné, že některé motivy již nejsou skladem, zkuste prosím nás ještě kontaktovat na náš email, zjistíme, zda nejsou ještě některé kusy v rezervě. Děkujeme.

Věra Cafourková

Dobrý den, zakoupila jsem 1 voucher na samolepku s poštovným. Na faktuře je však uvedena cena 558,–Kč včetně poštovného. Postupiovala jsem dle instrukcí a zadala kód voucheru. Doufám, že uvedenou částku platit nebudu. Děkuji Věra

Dekorace-Samolepy

Dobrý den, to je v pořádku, voucher se uplatní vždy individuálně a bude odečteno. Hezký den.

Галина Цай

Je mozne samolepku odstanit?

Dekorace-Samolepy

Dobrý den, ano, samozřejmě, je to možné. Hezký den.

ДАНЯ ТВ Цай

Jak se to cisti a udrzuje? Dekuji. Galina

Dekorace-Samolepy

Dobrý den, žádná zvláštní údržba není třeba, lze případně otřít vlhkým hadrem. Hezký den.

ДАНЯ ТВ Цай

Dobry den. Je nejaky navod jak se to nalepi na zet'? Dekuji. Galina.

Dekorace-Samolepy

Dobrý den, návod na lepení na zeď je dostupný přímo na našem eshopu dekorace-samolepy.cz. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru