Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Delikátní francouzská sušená panenka ze 100 % z vepřového masa: 1, 3 i 5 ks

4,7 / 5 Deliakaas s.r.o. Praha - Vinohrady  (mapa) 440 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Maky

Dobrý den, díky Vaší originální odpovědi „hejtovi“ Dalovi jsem si objednal hned tři kusy :-D
Ano, také jezdím služebně několikrát ročně do Paříže, ale nenapadlo by mne tady takto hejtovat a už vůbec nemám čas tam běhat po obchodech a shánět panenku v akci :-D :-D :-D

Deliakaas s.r.o.

Děkuji
Napsal jsem pouze to jak to je. S tímto pánem toto řeším již po 3. Trošku nechápu že ho to stále baví. Kupovat to prostě nemusí.
je to přeci každého věc. Přeji Vám dobrou chuť. Samek

Helena Petrů

Dobrý den. Není vidět, zda na výrobku je český popis. Pak mi také není jasné, zda se jedná o vepřovou panenku, nebo maso.

Deliakaas s.r.o.

Dobrý den,
Ano je tam polepka s českým popisem a jedná se o vepřové maso

Vojta

Dobrý den, je možné panenky poslat poštou na adresu? Jsem dlouhodobě nemocný. A nemám možnost si ty panenky osobně vyzvednout.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vojto, zaslání zboží je možné prostřednictvím firmy PPL po domluvě s dodávající společností Deliakaas s. r. o., se kterou vyřešíte i platbu za dopravu (100 Kč). Pěkný den

dal

Dik za pripomenuti, hned si ji pristi tyden (ve Francii) koupim. 2 balicky po 200g za 7,40EUR (mam fotku nabidky). Vyborna a levna.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vy se teda máte :) Bohužel se do Francie nedostane každý. Určitě si na panence pochutnejte a my si ji dáme taky, dovezenou z Francie za nejvýhodnější cenu v Česku při vystavování nabídky :) Krásný den

Deliakaas s.r.o.

Vážený pane,
Mám pocit že toto jsme spolu řešili již v loňském roce. Opet Vám tedy odepíši to co jindy.
1. Tento výrobek se ve Francii prodává od 4,80 – 5,90. Pokud jí někde nabízejí lepvněji je výhradně věc prodejce. Já si také ve Francii kupuji v akci kachní Foie Gras za 6,50 – 180gr ale jinak stojí od 14–25 euro. není potřeba tohle tady řešit,pokud tam jedete tak se Vám samozřejmě vyplatí si jí koupit,ale opravdu pochybuji že sednete do auta a pojedete si jen koupit tento výrobek. Pokud cestujete tak víte že nafra stojí ve Francii 1,65 – 1,75 což je v přepočtu asi 44kč, ted připočtěte míto a velké auto, které má spotřebu kolem 14l/100km a nechápu pak čemu se divíte. na druhou stranu Vás přeci nikdo nenutí aby jste si ten výrobek kupoval,ale to neznamená že se zde musíte projevovat jako maloměšťák. Vsadím se že nosíte kalhoty Jeansy které třeba v jiných zemích stojí o půlku méne, nebo si určitě kupujete maso, které stojí v nákupu o 80% méně. Možná si pro maso jezdíte do Francie a kalhoty si šijete sám. hezký den pam Tibor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru