Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Na plný plyn: Roční předplatné časopisu Automobil 2019

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Silvie Kanjugová

Dobrý den.Objednávala jsem časopis Automobil .Vše proběhlo v pořádku.Časopis již máme,Jen bych se chtěla zeptat.Nedostala jsem žádný klíč na otevření k elektronické poště.Není ani ve spamu.Děkuji Silvie

Business Media CZ

dobrý den, prosím, napište mi Váš email a já Vám zkontroluji přístupy, popřípadě nechám vygenerovat nové.

pěkný den Lenka Šnoblová

Silvie Kanjugová

Dobrý den.Klíč již byl zaslán, vše je v pořádku. Děkuji moc za kladné vyřízení.přeji hezký den s pozdravem Silvie :-)

Petra Zichová

Dobrý den,
při objednávání předplatného jsem postupovala podle instrukcích a přišel mi i potvrzovací email s přijatou objednávkou. Ale u vás na Slevomatu nemám voucher uznaný jako uplatněný. Mám předplatné opravdu objednáné?
Děkuji za odpověď, Zichová Petra

Business Media CZ

dobrý den, děkuji za dotaz. Mohu požádat, jaký časopis jste si objednala?
děkuji Šnoblová

Klára

Dobrý den,
právě jsem odeslala objednávku na roční předplatné, ale zatím mi nepřišlo jak zaplatit :-( Chtěla bych darovat jako dárek, je možné vytisknout dárkový poukaz?

děkuji K.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, poslal jsem Vám znovu platební údaje, snad je tentokrát vše v pořádku, Hezký den :)

Jan Beran

Dobrý den, poslal jsem roční platbu na časopis Automobil 2019 , ale nemohu se dostat k tabulce uvedení ostatních údajů, t.j. adresa příjemce.

Business Media CZ

dobrý den, tak že jste uhradil částku a nepřišel Vám ani slevový kód?

děkuji Lenka Šnoblová

Jan

Dobrý den, lze uplatnit předplatné i na dva roky? díky

Business Media CZ

dobrý den, je to možné, akorát zadejte do poznámky předplatné na dva roky a uhraďte prosím dvojnásobnou částku.
pěkný den Lenka

Josef Novák

Koupil jsme předplatné Automobilu 2.12.2018 a nic se neděje,myslím voucher a ostatní,prosím koukněte se mi na to ? Děkuji Josef Novák ,Kladenská 169,
26101 Příbram VII.
tel 777755138

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Mirka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak můžu přeplatné objednat jako dárek. V on-line formuláři jsou pouze údaje plátce. Mám to napsat do poznámky (včetně e-mailové adresy pro aktivaci elektronické verze)? Přijde mi pak nějaký dárkový certifikát? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirko, volala jsem partnerovi a bylo mi řečeno, že pokud chcete předplatné darovat, napište případně e-mail na bm@send.cz s tím, že byste předplatné ráda darovala a rovnou můžete přidat i kontaktní údaje obdarovaného. Dárkový certifikát si můžete vytisknout sama (najdete to přímo u zakoupeného voucheru), nebo se za námi stavit na pobočce v Karlíně. :) Hezký den, Ivet :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru