Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Staňte se pilotem Airbusu A380: simulátor největšího dopravního letadla

4,6 / 5 iPilot Praha Praha - Nové Město  (mapa) 1 492 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Martina

Dobrý den, mám v plánu koupit voucher kamarádovi který ale umí jen anglicky, byl by to problém?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, problém by to být neměl, instruktáž je možná i v angličtině. Ať se dárek líbí :) Hezký den

Jarka

Dobrý den. Zajímalo by mne,jak je to s termínem zážitku.Mohu koupit jako dárek bez termínu a ten si potom obdarovaný domluví ?? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarko, voucher je možné využít do 30.06. termín a čas rezervace si pak zamluvíte přes rezervační formulář, který Vám přikládám zde https://flyipilot.cz/rezervace/. Hezký den :)

Špronglová Zdeňka

Prosím o radu, objednala jsem si u Vás pro manžela simulátor letadla a chtěla jsem jej hned převodem zaplatit. Banka na mě stále chce jméno příjemnce a já si nevím rady. prosím zašlete mi celou adtresu na kterou bych mohla obnos zaslatit.
Děkuji Špronglová

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňko, zkuste jméno příjemce: Slevomat. Můžete se také obrátit na email: vip.podpora@slevomat.cz, nebo na tel. 222 745 354, kde Vám rádi poradí. Pěkný den :)

Jana Panušková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je simulátor věkově omezen? Je vhodný pro 10 leté dítě při výšce 150 cm, není omezen i váhou? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, do simulátoru mohou usednout děti vyšší 130 cm a starší 6 let. Na simulátoru nejsou žádné váhové limity. Pěkný den

Eliska

Dobrý den,
je simulátor pohyblivý? Děkuji za odpověď.

iPilot Praha

Dobry den, Elisko, ne, simulator pohyblivy neni. Hezky den

Roman

Dobry den, chci zakoupit 90 min a je mozno si tam navolit nejakou neprijemnou situaci? Vysazeni motoru, hydrauliky apod?

Roman

Jeste otazka, je to i pohyblive ten kokpit? Nebo to treba pri natoceni nema zadny vliv? Dekuji

Renáta

Dobry den,
Do jaké doby od uhrazení obdrží poukaz? Uhradila jsem 5.12.2018. Dě­kuji Renáta

Slevomat.cz

Dobrý den, Renáto, hned jak se nám připíše platba na účet a spáruje se systémem, vouchery zašleme e-mailem. Na vašem účtu ale nevidím objednávku této nabídky. Není možné, že jste byla přihlášena na jiný účet na Slevomat.cz? Hezký den :)

Ester Klimendová

Dobrý den, muže platba proběhnout formou faktury z fondu FKSP?
Zaměstnavatel Vám pošle objednávku a vy by jste poslali fakturu. děkuji

Zuzana

Dobry den,je mozne zaplatit UNIŠEKAMA.Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, bohužel u nás Unišek nelze uplatnit. Hezký den :)

Petra

Dobrý den, chtěla bych voucher koupit manželovi a synovi (syn 7 let ale měří jen 120 cm, půjde to?) Jak mám koupit vouchery, musím dva? Nebo jen jeden a syn bude za cenu doprovodu?? Děkuji za odpověď, hezký den, P.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, vstup do simulátoru je doporučen dětem vyšším než 130 cm. Pokud má Váš syn 120 cm, kontaktujte přímo Ipilot: flyipilot.cz
prague@flyipilot.com a poraďte se rovnou s nimi . Hezký den :)

Jitka

Dobrý den, jedná se o reálné situace při pilotování letadla, nebo je to nějak upraveno/zjed­nodušeno? A mohu si tedy sama zvolit, jaké situace chci vyzkouset? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, na obrazovkách se vám ukazuje to, co je vidět na fotografiích v nabídce. Bohužel reálné záběry z letadla tedy ne, ale digitální projekce. V simulátoru trénují ale i opravdoví piloti. Takže se můžete těšit na zážitek. Hezký den :)

Ludmila Bederková

Dobrý den,
rovněž jsem nenašla, do kdy se musí nabídka vybrat?
Ludmila

Slevomat.cz

Dobrý den, Ludmilo, voucher můžete využít do 30. 6. 2019. Hezký den :)

Lenka

Dobrý den,
uvedený čas je čistý čas na létání nebo je do něj zahrnuta i instruktáž.
Děkuji. L.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, v rámci 30 minut se dozvíte o ovládání stroje, vyzkoušíte si vzlet a přistání pod vedením pravého pilota. Takže to není jen čistý čas na létání. Pěkný den

Pavlína Brožová

dobrý den, pokud bych zakoupila delku letu na 3 0min, není to moc krátká doba na vše? Stihne vzlétnout, přistát nebo co vše je ve 30 minutách? děkuji pavlína

iPilot Praha

Dobry den, vzdy doprucujeme 60 minut, aby si letecky zazitek dotycny vice uzil. Ale behem 30 minut zvladnete vzletnout a pristat. Dekujeme. Ipilot tym

Petra Pavlíčková

Dobrý den, je na simulátoru nějaké omezení věku. Chtěla bych poukaz koupit pro 13 letou dceru. Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, nabídku doporučujeme pro děti od 6 let. Takže dcera nebude mít s uplatnění poukazu problém. Přeji pěkný den

Dagmar Matyášová

Přeji hezký den,
mohu prosím použít na úhradu balíčku FLEXIPASY ?,.
Děkuji
Matyášová

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar, ano, tuto nabídku lze uhradit pomocí poukázek Sodexo – Flexipas. Pokud je máte v papírové podobě, musíte si je přijít vyměnit na pobočku v Karlíně, pokud v elektronické podobě, stačí si poukázky vyměnit za kredity. Více informací na: https://www.slevomat.cz/cafeteria. Pěkný den :)

Milan

Dobry den,
je vhodne i pro nekoho kdo nema vubec zadne zkusenosti ani s pilotovanim na PC v nejake hre? Pro uplneho zacatecnika ktery nevi a neumi vubec nic ale chtel by si to zkusit?
 Diky

iPilot Praha

Dobry den, Milane, zadne zkusenosti nejsou nutne. Nas pilot-instruktor Vam bude asistovat celou dobu Vaseho leteckeho zazitku. Tym iPilot

Dana

Dobrý den,zvládne to i žena a nebo to je určeno spíš pro muže?Děkuji za odpověď.Dana

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, nepodceňujte své síly. Nabídka je to určitě i pro ženy. :) Tak neváhejte, kupujte a užijte si let :)

Petr

Dobrý den, lze platit pomocí poukázek flexipas?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, zaplatit pomocí poukázek flexipas jde. Pokud je máte v papírové podobě, musíte si je vyměnit na pobočce v Karlíně, pokud je máte v elektronické podobě, musíte si je vyměnit za kredity na: https://www.slevomat.cz/cafeteria. Pěkný den

Magdalena Hergottová

Dobry den,

je tento zazitek pouze v cestine? Je mozne mit ho v anglictine?

Dekuji!

Slevomat.cz

Dobrý den, Magdaleno, instruktáž je možná také v angličtině. Pěkný den

Šarlota Koberová

Dobry den, mam dotaz někdo tu píše, že je to únikova hra, ale v popisu je psáno, že máte pilotovat letadlo tak co to vše obnáší?

Slevomat.cz

Dobrý den, Šarloto, jedná se o letecký zážitek na simulátoru. Můžete si vyzkoušet různé situace, které piloti zažívají. Od vzlétávání až po přistání a to i za nepříznivých podmínek. Pěkný den

Marie Marie

Dobrý den,

do kdy bude tato nabídka k zakoupení?

Děkuji
 Marie

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, nabídka je aktuálně k zakoupení. Stačí si jen vybrat délku letu a to 30, 60 nebo 90 minut. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru