Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Medvídkové čaje: rozpustní méďové s ovocnou příchutí, které si zamilují nejen děti

4,6 / 5 Lipoo 612 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jitka Chaloupková

Chtěla bych se zeptat, kolik medvídků je v jednom sáčku. Děkuji.

Lipoo

Dobrý den, sáček vyjde na 3–10 šálků podle počtu medvídků, které použijete na přípravu čajíku. Někdo dává jednoho, někdo, dva, někdo tři. Celkem je jich 10.

Lucie Procházková

Dobrý den, mám dvě děti a proto je potřebuji spravedlivě podělit :-) Mám tedy dotaz, zda by prosím k balíčku 3ks šel přidat ještě jeden? Nejlépe v mátové příchuti.
Děkuji a jsem s pozdravem, LP

Lipoo

Dobrý den, pokud máte individuální požadavek, napište nám prosím na email. Pěkný den

Lenka Stehlíková

Dobrý den, je možné do vánočního balíčku 3 čajů místo citronového dát broskvový? děkuji

Lipoo

Dobrý den, je nám líto, balíčky máme již hotové, úpravy nejsou možné. Pěkný den.

Simona Fojtů

Dobry den,
mam podobny dotaz, jde koupit medvidky bez dopravy a vyzvednout v nektere prodejne v Praze?
Dekuji a pekny den

Slevomat.cz

Dobrý den, Simono, medvídky si lze vyzvednout i osobně, ale pouze v Zásilkovně, za 59 Kč. Pěkný den

Klára Sudová

Dobrý den,
je možné změnit složení vánočního balíčku? Místo mátového čaje dat ovocný? Je možné jeden balíček medvidkoveho čaje přidat ( mám ve třídě 13 děti 🤣)?

Lipoo

Dobrý večer, individuální úprava je možná. Napište nám prosím emailem co konkrétně by jste potřebovala změnit – email info@lipoo.cz. Pěkný večer, LIPOO

Miluše Kvasničková

Dobrý den, zajímá mě, jaké je složení medvídků, z čeho jsou vyrobeny.
Děkuji za odpověď.M.Kvas­ničková

Lipoo

Dobrý den, přesné složení najdete na našem eshopu: https://shop.lipoo.cz/medvidkovy-caj/
Pěkný den.

Nikola Pešatová

Dobrý den, je možné si medvídky koupit bez dopravy a vyzvednout ve Frýdku-Místku?

Lipoo

Dobrý den,
ano, napište nám prosím email po objednání na Slevomatu.
Pěkný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru