Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Hurá pod vodu: potápěčský kroužek pro děti od 6 let – 1, 3 nebo 6 lekcí

4,9 / 5 Divers Direct Čestlice  (mapa) 40 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Radka Mašková

Dobrý den, když koupím 3 lekce, můžou jít 3 sourozenci a vybrat tak voucher najednou ? Děkuji

Divers Direct

Dobrý den, ano, to není nejmenší problém. :)

Aleš Puchmeltr

Dobrý den, dcera velmi dobře plave a potápí se na nádech, baví jí to (sám mám potápěčskou licenci). 6 let jí bude 11.4.2019. V pří­padě 6 lekcí, je možné začít využívat v dubnu a dokončit později ? Je nutné kurz zahájit do 30.4.19 nebo i ukončit ? Předpokládám, že využití voucheru se vztahuje k absolvovaní první lekce.
Děkuji.

Divers Direct

Dobrý den, je to přesně, jak píšete. Je potřeba si rezervovat první lekci a uplatnit u nás voucher před první lekcí. :) Dokončit kroužek je pak potřeba do šesti měsíců od jeho zahájení. :) Zdravím Adéla, Divers Direct

Jitka Ondrášková

Dobrý den, zajímalo by mě, zda při uplatnění voucheru mohu jít s dětmi (jen se dívat u bazénu), a zda musím v takovém případě platit běžný vstup do aquaparku (?). A tentýž dotaz mám i na vstupy dětí – půjdou-li jen na lekci, musí platit vstup (?).
Děkuji za upřesnění.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, doprovod rodičů na lekcích není možný, rodiče můžou na své ratolesti počkat třeba v pohodlí kavárny v přízemí. Co se týče děti, tak pokud jdou na lekci, tak nic mimo voucher neplatí. Pěkný den

Vendula Firýtová

Dobrý den,
je možné aby se zúčastnily sourozenci ve věku 12 a 13 let společně. Ten 13 letý měří ale 183 cm, pokud to není překážka. Pokud ano, mohou se vystřídat na jeden voucher, nebo musí mít každý svůj.
Děkuji.

Divers Direct

Dobrý den, sourozenci můžou jít spolu, ale je potřeba, aby měl každý svůj voucher. :)

Jindrich

Dobry den, jak dlouho trva jedna „lekce“ ? Dekuji

Divers Direct

Dobrý den, jedna lekce je na 60 minut. :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru