Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Svíčky Yankee Candle se zimními a vánočními vůněmi

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martina Boučková

Dobrý den, svicky dorazili az po 14 dnech, tiptop abych stihla zabalit jako vanocni darek, opravdu tragicke, nevim kdo vam svicky balil,a,ale balit do modre izolepy je silene, svicky jsou od izolepy cele modre takze me ceka minimalne hodinova prace dostat to modre lepkave z nich dolu.....

Petra Matoušková

Dobrý den , prosím Vás bylo by možné nabídnout doručení jakoukoliv jinou přepravní službou jen ne českou poštou ? na zboží nespěchám, jen nechci aby jej přepravovala česká pošta..děkuji za informaci

High Life

proverim moznosti

Lenka K

Dobrý den, taktéž jsem vám psala mail a žádná reakce. Dle Slevomatu mělo být zboží od 5.12. a stále se nic neděje. Zboží si mám vyzvednout v Modřanech. Bude to ještě tento týden? Prosím o reakci…

High Life

prosim cislo objednavky

Romana Šliková

Může mi prosím někdo odpovědět na dotaz níže? Svíčky potřebuji do čtvrtka, jinak jsou mi k ničemu. Pokud nebude možné je do té doby vyzvednout, prosím o info, jak objednávku stornovat. Dekuji.

High Life

ano bude omlouvame se

Romana Šliková

Dobrý den, objednala jsem svíčky z vaší předchozí akce s osobním odběrem v Metropoli Zličín (objednávka č. 7062620532). Dle Slevomatu měly být připraveny k odběru 5.12.2018, ale stále jsem neobdržela žádné pokyny k vyzvednutí. Prosím o informaci, kdy budu moci svíčky vyzvednout. Na můj včerejší email jsem nedostala žádnou odpověď. Děkuji.

High Life

vsimnul jsem si ze zbozi uz mate krasne svatky

Petra Filipová

Prosím o rozšíření možnosti dopravy. Česká pošta je tragická, ani více jak po týdnu nemám balíček, někde se jim tam válí a ČP to odmítá řešit. Raději si připlatím za dopravu, ale ČP už pokud možno NIKDY.

High Life

Omlouváme se

Radka Tomášková

Dobrý den, je možné zaslat svíčku jako dárek i s osobním vzkazem? Děkuji :)

High Life

ano

Luci Nka

Tady v nabidce uz nebude to velke baleni pomeranc s korenim?Videla jsem ho tu, ale zda se mi, ze jaksi zmizlo a neni ani ve vyprodanych…
 Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucinko, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Honza

Milena Gallinová

Dobrý večer, objednala jsem si dvě svíčky ve skle, jednu pomeranč se špetkou koření a druhou tzv. Štědrý večer, dosud jsem nedostala ani avízo z pošty ani zboží a je uvedeno doručení 29.11. ! Slevomat plánoval doručení 28.11. Dosud nemám nic a na svíčky jsem moc spěchala. Co prosím dál? Gallinová

High Life

zboží je odealané musíte počkat česká pošta nestihá. Omlouváme se

Jirina

Prosim ceny ve sklenenych dozach,mockrat dekuji😀

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, ceny jsou napsané u jednotlivých variant. Hezký den

Petra

Dobrý den.. Chtěla jsem se zeptat proč to už nejde platit převodem… Děkuji…

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, platba převodem je v tomto případě možná, teď jsem to osobně zkoušela. Potom, co vyberete způsob doručení vyberete také způsob platby. Hezký den :)

David

Dobrý den… Chtěl jsem se zeptat když si zajedu do prodejny v Modřanske ulici tak zda jsou ceny stejně jako tady… Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, v naší nabídce jsou svíčky za zvýhodněnou cenu, v kamenné prodejně jsou za normální cenu. Pěkný den

Petr Rolfes

Dobry den,
na strankach s produkty je uvedena moznost osobniho odberu v OC Metropole Zlicin, i s mapkou. Ale pri uzavirani koupe v kosiku je moznost osobniho odberu pouze v Koline.
Jak tomu porozumet?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, je možné, že nějaké zboží je možné vyzvednout pouze na jedné z prodejen. Hezký den :)

Standa

dobry den chtel bych se zeptat kde jsou v Praze dalsi prodejny se svicky Yankee Candle?Dekuji moc

High Life

Modranska 80, Praha 4

magda Horová

stejný dotaz.....více svíček za jedno poštovné lze?

High Life

Ano je potřeba udělat jednu s poštovným a druhou bez

Katka

Dobrý Den, je mozne poslat dve svíčky na jedno poštovné? Dekuji

High Life

Ano je potřeba udělat jednu s poštovným a druhou bez

Dominika Polová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je doprava pojištěná. Nerada bych, abych svíčky dostala rozbité (měla bych zájem o 623g svíčky). Děkuji za odpověď

High Life

Ano a kvalitně zabalené

TV

Dobrý den,
u svíčky Yankee Candle Mandarinky s brusinkami 49g máte foto svíčky v dóze. Je svíčka dodávaná v dóze či nikoliv? Případně jaké rozměry mají svíčky o váze 49g? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, svíčky s gramáží 49 g se nedodávají se skleněnou dózou. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru