Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nejen pro princeznu: Bílé toaletní stolky se zrcadlem a stoličkou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Karolína

Oprava dotazu!!! Prosím, udělala jsem chybu, jedná se mi o šířku stolku číslo 15.
Můžete ještě opravit? děkuji moc
Karolína

Dampo.cz

Dobry den, rozměry naleznete přímo v nabídce, jsou součástí fotogalerie .Přeji hezký den,dampo,cz

Dampo.cz

Dobry den, rozmery stolku cislo 15 je na sirku jestli dobre chapu obrazek tak 50 cm hloubka je pak 30cm a sirka ramu ze zrcadlem je 45cm
dampo.cz

Karolína

Dobrý den. Také mě zajímají rozměry, konkrétně varianta stolku označená číslem 13, ale na stránkách jsem nenašla míry k tomuto a dle zde přiložené fotografie nevěřím, že má šířku 75 cm. Mohu Vás tedy požádat o rozměr? stačí mi jen šířka.
moc děkuji a jsem s pozdravem
Karolína

Lucie

Dobrý den, do kdy prosím platí sleva? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, nabídka platí do vyprodání zásob. Pěkný den

Luci Nka

Chtela bych se zeptat na vsechny stolky – jakou maji vysku pro sednuti? Jelikoz jsem vysoka, tak aby se mi pod stolek vlezly nohy…Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, pokud sjedete v nabídce níže, pod první fotografií naleznete odkaz: Fotogalerie včetně rozměrů, pokud na něj kliknete, otevřou se vám fotografie s rozměry na všechny variantu stolků. :-) Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru