Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jizerské hory s jídlem i relaxací: 3 až 6 dní v malebných Lázních Libverda

4,2 / 5 Penzion Montána Lázně Libverda (mapa) 231 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ilona Abrahámová

Mám zájem o poukaz, potřebuji platit převodem z účtu. Prosím o informaci, jak to zaplatit, děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ilono, v košíku vyberete způsob platby, který Vám vyhovuje a pokračujete dále dle jednoduchých instrukcí :) krásný den

Pavel

Dobrý večer, prosím mohu vědět jaké jsou příplatky, pokud bychom si chtěli k voucheru dokoupit více wellnes procedur? Nikde na stránkách nemůžeme najít konkrétní ceník služeb.Děkuji

Penzion Montána

Dobrý den,
vířivka 2 osoby /45 min. – 300,– kč, solná jeskyně 1 hod./osoba 100,– kč, sauna 45 min. 290,– Kč, masáž půl hod. 350,– Kč.. Hezký den

Hanka Nosková

Hezký den,
je možné dopředu doplatit a rezervovat si i další wellness-např.doplatit solnou komoru,nebo masáž…děkuji Hanka Nosková

Penzion Montána

Dobrý den, ano je možné po telefonické dohodě. Záleží v jakém termínu přijedete a jaká bude obsazenost welness služeb. S pozdravem, manažer Penzion Montána, tel. : +420 605430543

Katka

Dobrý den.. Polopenze se servíruje přímo v penzionu nebo se někam dochází?

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, polopenze se podává v sesterském penzionu vzdáleném cca 150 m. Hezký den :)

Penzion Montána

Dobrý den, záleží v jakém datu přijedete. Zimní období jsou snídaně, polopenze a plné penze servírovány cca 150 v Penzionu Ivanka, v jarním a letním období přímo na Penzionu Montána.

Zuzana Čechová

Dobrý den, můžete mi prosím kalkulovat doplatek za dítě, 6 let, při pobytu 3 noci s polopenzí? Popř. ev doplatek pro všechny (2+1×6 let + 1×1rok) pro přidanou 4. noci? Děkuji.

Penzion Montána

Dobrý den, balíčky u Slevomat jsou pro 2 osoby. Ve Vašem případě, by jste dostali třílůžkový pokoj. Dětí 6+1 rok je doplatek za dítě/noc 175,– a polopenze 80,– kč pro 6-leté díte. Roční dítě je zdarma. Osoba/noc 350,– kč,, polopenze 160. kč..Hezký den.

Dana Hájková

Dobrý den,
zaplatila jsem pobyt 3 dny 2 osoby se snídaní, zaplatila jsem kartou, měla jsem tudíž za platbu kartou MasterCard dostat 10% slevu, kterou jsem neobdržela. Nevím proč ? Prosím o vysvětlení.
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, tato akce není operována námi, ale společností Mastercard, proto se prosím obraťte s vaším dotazem přímo na poskytovatele. Pěkný den, Honza

Alena Sladká

Dobrý den, je prosím v nabídce také pobyt jen pro jednu osobu? Nebo koupit pro 2 osoby, ale vše by využila jen jedna osoba? Děkuji moc

Penzion Montána

Dobrý den, v nabídce je voucher pouze pro 2 osoby.

Alena Bartoňová

Děkuji za rychlou odpověď. Můžete mi tedy napsat, jaká by byla výše doplatku u pobytu na 3 noci s polopenzí pro dospělou osobu a jak a kdy se bude doplácet?
A taky v tom případě asi řešit ubytování na konkrétní termín přes mail, aby byl k dispozici 3-lůžkový pokoj, že?

Penzion Montána

Dobrý den, osoba/noc 350,– Kč + 15,– kč lázeňský poplatek + možnost snídaní /70,–kč/, polopenze /160,–kč/ či plné penze /260,–kč/. Hezký den

Alena Bartoňová

Dobrý den, máte pouze dvoulůžkové pokoje nebo by byl možný pobyt 3 dospělých osob za doplatek za třetí osobu (klidně bez nároku na wellness)?

Penzion Montána

Dobrý den, ano máme i třílůžkové pokoje za doplatek.

Marie Kusínová

Dobrý den, mám zájem o 3 denní wellness pobyt ve dvoulůžkovém pokoji. Mám dotaz jestli pokoje mají samostatné sociální zařízení a dále proč mi není uplatněno l00 kreditů, které mají být použity na wellness. Děkuji Kusínová

Penzion Montána

Dobrý den, všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Na kredity se prosím infomujte na lince Slevomatu tel:, 222 745 342, kde Vám jistě rádi dotaz zodpoví. Děkuji. Přeji hezký den.

Cherlen Ch

Dobrý den, mám dotaz k Pobytu s polopenzí a wellness.
V případě výběru 30 minutové relaxační masáže pro jednoho by druhý masáž nedostal?
Předem děkuji.

Penzion Montána

Dobrý den, přesně tak, masáž je určena jen pro jednoho ze zakoupeného voucheru. Děkuji za dotaz.

Marie Vostřelová

Dobrý den, když jsem zadala filtr domácí mazlíčci vítáni objevil se mi váš příspěvek. Raději se ještě zeptám zda může přijet malý pejsek, je už velice starý takže nebude dělat hluk.
 Děkuji

Penzion Montána

Ano bez problémů. Hezký den

Jiří Jelínek

Dobrý den,
máte nabídku pro jednotlivce?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, to momentálně nemáme, ale zkuste se podívat po jiných nabídkách určených pro jednotlivce :) jistě vyberete :) krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru