Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Audience u Lucifera a neomezené obžerství v Pekle Čertovina pro malé i velké

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Peklo Čertovina Hlinsko  (mapa) 1 938 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Šárka Halodová

Dobrý den, prosím byl by poukaz jen pro dva dospělí. Chtěla bych jako dárek. Polopenze 2 dny

Peklo Čertovina

Dobrý den,
zavolejte prosím na tel.č. 702 195 904, nebo napište na: vondrackova@peklocertovina.cz, paní Vondráčková s vámi vše domluví.
 Děkuji

Katarína

Prajem prijemný deň, poprosila by som Vás o informáci, zda nabídka v rámci tohto rautu zahŕňa i jídla bez obsahu lepku a bez pšeničné mouky.
Ďakujem.Katarína

Peklo Čertovina

Dobrý den,
v nabídce jsou steaky, zeleninové saláty, ovoce, zelenina, žebra, kolena…

Mirek Mirek

Dobrý den,
děkuji za odpověď. Již jsem byl v čertovině a na začátku byl raut bohatý, ale rychle byl raut rozebrán cca 20 min a již spousta věci co jsem chtěl ochutnat nebylo. A na dotaz obsluhy jestli se bude doplňovat tak mi bylo sděleno, že ne?

Peklo Čertovina

Dobrý den,
raut se pravidelně doplňuje, je však možné, že některé laskominy dojdou.

Mirek Mirek

Dobrý den,
Doplňuje se raut během večera? Je na rautu všeho dostatečně aby hosté ochutnali vše na co maji chuť. Děkuji Zukal

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirku, ano, nemusíte mít strach, jídla bude dostatek :-) Pěkný den

Kristyna Stoklasova

Dobry den,
Dostali jsme poukaz jako darek (4 osoby) na sudy tyden, ale chteli bychom dokoupit jeste poukaz pro zname (2 osoby) a jet k vam vsichni spolecne, bohuzel v nabidce je uz jen lichy tyden. Chtela bych se zeptat jestli jde tedy dokoupit poukazy na sudy tyden za plnou cenu, pripadne jestli by uz zakoupene 4 poukazy sli vymenit za lichy tyden misto sudeho? Dekuji.
S pozdravem Stoklasova

Peklo Čertovina

Dobrý den, obžerství probíhá každý týden a můžete si vybrat jakýkoliv chcete – není nutné dodržovat lichý, nebo sudý týden.

Martina

Dobrý den , je možno k této nabídce zakoupit i nocleh? A pokud ano,za jakou cenu 2 dospělí dvě děti, jedno už 16-ti leté? Děkuji za odpověď

Peklo Čertovina

Dobrý den, je možno zakoupit i nocleh, o volných kapacitách se prosím informujte na tel.č. 702 195 904

Dušan Pirožek

Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat jak je to u vás s ubytováním a kde se dá přespat?

Peklo Čertovina

Dobrý den,
máme k dispozici asi 35 lůžek – penzion, cahloupka, mobilhomy. Bližší info o volných kapacitách na:
vondrackova@peklocertovina.cz, nebo tel. 702 195 904

Míra

Dobrý večer,kdy bude možné zakoupit silvestr 2019?Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Dagmar Nechvilova

Dobrý den,
měla bych na Vás dotaz. Objednala jsem si u Vás vocher v dárkovém balení pro dvě osoby, ale přišel mi pouze jeden. Druhý mám sice na internetu, ale nemám ho bohužel zabalený v obálce. Dá se nějakým způsobem tento voucher s číslem 9022–0793–70B-763 zaslat alespoň na zásilkovnu pouze natištěný v obálce. Dali bychom je pak oba do dárkové obálky s věnováním. Děkuji Nechvílová

Peklo Čertovina

Dobrý den, kontaktujte zákaznickou linku slevomatu 222745342

Pavla

Dobrý den,

lze tento poukaz zaplatit benefity Edenred? Vyhledala jsem ho pod Zábava a volný čas, kde lze vouchery uhradit benefity, jenže když si tento zážitek rozkliknu, tak se mi to najednou ukáže pod záložkou Restaurace a bary a tam benefity zaplatit nelze, tak teď tedy nevím …

Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, položku, která spadá pod restaurace a bary nelze benefity uhradit. Veškeré informace naleznete v přiloženém odkazu. https://www.slevomat.cz/cafeteria. Hezký den :)

Míša Karasová

Dobrý den budou ještě možné koupit vstupenky na obzerstvi pro dospělého, když pro děti ještě máte? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo, v nabídce jsou vstupenky jak pro děti, tak pro dospělé. Hezký den :)

Veselá Daniela

Dobrý den.
Na audienci u Lucifera není k dispozici voucher na studentskou vstupenku?
Děkuji za odpověď
Daniela

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, bohužel máme v nabídce pouze voucher na vstupenku pro dítě nebo dospělou osobu. Hezký den :)

Daniela T.

Dobrý den,
Nachází se restaurace nad ci pod zemi? Dekuji velmi

Peklo Čertovina

Dobrý den, restaurace se nachází nad zemí.

Monika

Viz můj dotaz ze včerejška: Je to velmi prosté: v rámci cafeterie benefit plus lze hradit na Slevomatu pouze nabídky ze sekce Zábava. Konkrétně tato nabídka je v sekci Zábava, ale po rozkliknutí už pouze v sekci Restaurace a bary, takže pokud bych si převedla credity, tak to nepůjde uhradit z benfitu plus. Už chápete proč se ptám? Jde o možnost úhrady, ne obsah nabídky – ten fakt chápu, na to se ptát nemusím.

Peklo Čertovina

Jsme vedeni jako volnočasové zařízení, takže bych to pojmula jako nabídku ze sekce zábava.

Monika

Dobrý den, jedná se o nabídku ze sekce Restaurace a bary nebo Zábava? Děkuji. mt

Peklo Čertovina

Moc nechápu dotaz, je to restaurace i zábava.

Radka

Dobrý den, je možné si už teď rezervovat akci na 8.3.2019? Bude ten den Audience u Lucifera? Dá se dojít pěšky z / do centra Hlinska (jak je to daleko)? Jezdí tudy nějaký autobus? Děkuji předem za odpovědi.

Peklo Čertovina

Dobrý den,
můžete si rezervovat již nyní – na tel. 468 005 005, nebo na info@peklocertovina.cz Do Hlinska jsou to 4 km, autobusy moc nejezdí, spíš taxi, nebo pěšky po cyklostezce.

Václav

Dobrý den rád bych u vás koupil audienci u lucifera musím též za koupit 1,5 roku dítěti?

Peklo Čertovina

Dobrý den,
nemusíte, děti do tří let jsou zdarma.

Aneta

Dobrý den,

chápu to správně, že pro mě a přítele musím zakoupit 2× voucher?

Děkuji za odpověď

Peklo Čertovina

Chápete, voucher platí pro 1 osobu.

Pavlína Grégrová

Dobrý den, máte ještě volný termín pro 4 osoby na 19.4.2019? Děkuji, Pavlína

Peklo Čertovina

Ano, ještě je volno.

Eliška Brotánková

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi Audiencí u Lucifera a prohlídkou s Vytřasem? Už jsem jednou u Vás byla, na hodinové prohlídce, kdy nás Vytřas provedl celým peklem s několika zastávkami, ve škole, mučírně, v kuchyni, u Lucifera a v hospodě s Kofolou a pivem, jedná se u této nabídky o to stejné? :) Děkuji.

Peklo Čertovina

Audience u Lucifera je jiný typ programu, Lucifer vás přivítá u trůnu, pak je volnější pohyb po pekle, kde chodíte spíš samostatně,
na každém stanovišti … škola, kuchyň, šenk ……. jsou čerti, kteří vás baví. Nakonec se sejdete všichni u trůnu a Lucifer a čerti se s vámi rozloučí.

Michaela

Dobrý den,

je prosím možné dokoupit ubytování přímo v luciferově doupěti. Děkuji Ones

Peklo Čertovina

Ano, volné termíny na 702 195 904

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru