Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Proměňte se v bankovní lupiče díky důmyslné únikové hře: Vyloupení trezoru

4,5 / 5 Master Escape (5 poboček) Kladno  (mapa) 358 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Zuzana Přenosilová

Dobry den.
Vcera jsem hotove zaplatila hru „vyloupení trezoru“ na pokladne Moneta,kdy mi dorazi voucher?

Master Escape

Dobrý den,
nejspíš až zaevidují Vaši platbu. Případně si zavolejte na infolinku Slevomatu.
S pozdravem MasterEscape

Patricie Sassi

Dobrý den, včera, tj. 11.12. jsem zaplatila voucher přes Twisteo,,dnes jsem uhradila i platbu pro Twisteo a voucher mi nedorazil. Mohu xe zeptat, kdy asi přijde? Děkuji

Master Escape

Dobrý den,
pokud Vám na to tady neodpoví přímo slevomat, tak si radši zavolejte na jejich infolinku.

S pozdravem MasterEscape

Lucie

Dobrý den,je poukaz možné zakoupit i na „Únik z vězení“?

Master Escape

Ano měl by být v nabídce. Pokud ne můžete zakoupit trezor a pak se s námi domluvit, že chcete hrát útěk z vězení. S pozdravem MasterEscape

Hanka

Dobrý den, lze platit z Benefit plus? Děkuji

Master Escape

Dobrý den, na toto neznáme odpověď. Zavolejte si přimo na Slevomat a oni Vám to řeknou. S pozdravem MasterEscape

Martin

Dobrý den,děláte poukazy na počkání s možností vyzvednutí rovnou na místě? Bohužel jsem na to narazil pozdě,ale hodí se to jako perfektní dárek.Každopádně to nestihne dorazit.potřebuji to do pátku.Díky za odpověď

Master Escape

Dobrý den, nevíme jak rychle posílá vouchery slevomat. Ale myslím že po zaplacení Vám je pošle ihned do emailu a pak si je můžete vytisknou.
Naše vouchery přímo z MasterEscape Vám přijdou do emailu hned po objednání voucheru. To znamená že ho můžete vytisknout a darovat. Voucher je pak aktivován po připsání částky na náš účet.

S pozdravem MasterEscape

Lenka K.

Dobrý den,
když je hra až pro 6 hráčů…může tedy jít 1 dospělý a 5 dětí?

Master Escape

Ano může. S pozdravem MasterEscape

Lucie

Dobrý den, je možné hrát hru jako rodinný tým s dětmi 12, 10 a 6 let? Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, nabídku doporučujeme pro děti od 10 let. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru