Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Deka z vlastních fotografií

4,6 / 5 Sablo Praha  (mapa) 149 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Janka Linhartová

Dobrý den, platila jsem před 14ti dny a voucher mi do mailu nepřišel – můžete se podívat. kde je chyba?

Sablo

Dobrý den, prosím zkontrolujte i SPAM a pokud by tam nebyl doporučujeme kontaktovat slevomat podporu.

Děkujeme

Zuzana

Dobrý den, když zadám objednávku tuto neděli, můžete mi garantovat doručení do 21.12., příp. osobní vyzvednutí?

Sablo

Dobrý den, až do 11.12. stihneme doručit do Vánoc kurýrem. Objednávky s osobním odběrem stihneme až 16.12. Děkujeme

JARMILA PETŘÍKOVÁ

DOBRÝ DEN KDE NAJDU KOD VOUCHERU DĚKUJI

Sablo

Dobrý den, kód voucheru Vám přijde po zaplacení do emailu. Ten nám pak napíšete do poznámky k objednávce.

Děkujeme

Vlaďka

Dobrý den, když objednávku pošlu ve středu tento týden. 5.12. je garance do Vánoc? Děkuji

Sablo

Dobrý den, ano garantujeme doručení.
Děkujeme

denisa boháčová

dobrý den, chtěla bych se zeptat, když deku objednám zítra ( po Vaší emailové odpovědi), bude deka hotová nejpozději do 12.12.?Pak už v Praze do Vánoc totiž nebudu. děkuji za odpověd.

Sablo

Dobrý den, bohužel určitě nebude. Nyní to máme opravdu jen tak tak těch 14 dní.

Děkujeme

Marcela Vajdova

Dobrý den.Píšete garantujeme dodání do vánoc-je to 100%.Dcera dojede na vánoce a pak se vraci zpět do ciziny.Deky by byly 3.Děkuji

Sablo

Dobrý den, ano do 16.12. máme garanci doručení do Vánoc.

Děkuji moc

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru