Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt s polopenzí na jižním Slovensku vč. variant se vstupem do termálů

4,5 / 5 Penzión Podhájska Jižní Slovensko - Slovensko (mapa) 54 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Gustav Hýža

Zdravím. Chtěl bych přijet s manželkou na 4 noci. Uvádíte, že to jde, ale nějak jsem to nenašel. Dík za odpověď.

Penzión Podhájska

Dobrý deň ďakujem, poprosím mobil na Vás a pozrieme sa spolu na voľné termíny, alebo nám môžete zavolať na 00421907297336

Helena Volná

Dobrý den,
Proč mi nešly na pobyt uplatnit kredity z kategorie wellness pobyty, když se jedná o pobyt se vstupem do wellness? Pobyt už jsem koupila, ale kredity mi propadnou. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, bohužel tento pobyt nespadá do kategorie Wellness pobyty, ale Víkendové pobyty. Wellness pobyty naleznete zde: https://www.slevomat.cz/cestovani/wellness-pobyty
Pokud máte zakoupenou variantu bez termínu, můžete voucher stornovat do 14 dnů od zakoupení. Pro storno prosím kontaktujte kolegy ze zákaznické péče na e-mailu: vip.podpora@slevomat.cz nebo na tel. 222 745 354. Hezký den :)

Korkešová

Dobrý den,máte volný termín 28.12–30.12.2018 pro dva páry. Cena sohlasí 2790,kč?
Co je vše v ceně? Děkuji za odpověd´ Korkešová

Penzión Podhájska

Dobrý deň
Tento termín už nie je možný.
Pri každom konkretnom balíčku je popis čo zahŕňa a takisto aj platnosť.

Helena

Dobrý den,
Co přesně zahrnuje zdarma vstup do wellness a do Římských lázní? Děkuji, Helena

Penzión Podhájska

Dobrý deň ďakujem, obidva vstupy zahŕňajú bazény s termálnou vodou, a wellness má navyše ešte vírivky.

Olšan

Je možný pobyt se psem?
Nabídka má značku se psem a v popisu je zakázán.
Děkuji za odpověď.

Penzión Podhájska

Dobrý deň ďakujem
Pobyt so psom nie je možný.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru