Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Na silvestra do Holandska: 1 noc, Haag, Delft i ohňostroje v Amsterdamu

4,2 / 5 CK Vega Tour Amsterdam - Nizozemsko (mapa) 44 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Iveta

Dobrá den, chtěla bych ze zeptat, kolik je příplatek za jednolůžkový pokoj, děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, bohužel nabídka je aktuálně vyprodaná. Takže tuhle informaci už nemáme. Pěkný den

Diana

Dobrý den,
mám takovou otázku, jestli bude míň než 32 osoby, tak to bude zrušeno, ale kdy to dozvíme, abychom mohli naplánovat nějakou jinou oslavu, je třeba týden před termínem zájezdu, nebo dříve?
 Děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den, v případě nenaplnění zájezdu budete informování 7 dní před odjezdem.

Hezký den
Vega Tour

Pavlína Grohová

Dobrý den,
mám zájem o tento zájezd: Oslavte Silvestra v Holandsku, Haag i Amsterdam a
chci se zeptat na pár věcí.
Jelikož jsme z Ostravy, tak bychom potřebovali vědět přesný čas odjezdu i příjezdu zpět do Prahy, abychom si mohli zjistit vlaky a zarezervovat místenky, případně pokud by byla možnost jet z jiného nástupního místa než je Praha nebo Ústí nad Labem.
Dále mám dotaz ohledně vstupů, zda jsou nějaké zahnuté v ceně zájezdů a kolik peněz doporučujete si vzít sebou.
Poslední věc se týká kapacity, píšete, že pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujete si právo na změnu termínu nebo vrácení peněz.
Jak je zájezd momentálně obsazen?
Máte předchozí zkušenosti s tím, že by se neuskutečnil?
Děkuji za odpověď.
S pozdravem, Pavlína Grohová

CK Vega Tour

Dobrý den, děkujeme za zaslaný dotaz. Zájezd je aktuálně zaplněn z 45%. Nicméně prodeje se denně zvedají. Ceny vstupů nejsou zahrnuty ve voucheru. Plavbu a vstupy následně hradíte skrze průvodce na místě. Doporučujeme si vzít 50–80€ / osoba. Samozřejmě musíte zohlednit, co vše si chcete kupovat atd. Odjezd na zájezd je :

PRAHA – 19:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
ÚSTÍ NAD LABEM – 20:15 HOD ZASTÁVKA MHD TRMICE GLOBUS, TYRŠOVA UL.

Návrat v odpoledních hodinách. 13–14h.

Hezký den, Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru