Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pronájem apartmánů na Klínovci u lanovky Dámská: Výlety a sleva na aktivity

4,5 / 5 Apartmány Klínovec Krušné hory (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Rýdlová Alena

Dobrý den,měli bychom zájem na jarní prázdniny termín 9.3.-16.3. tři dospělí a 2 děti 12 15 let a malý pes.Děkuji Rýdlová Alena

Apartmány Klínovec

Dobrý den Aleno, děkujeme za Váš dotaz. Ohledně pronájmu apartmánu v zimní sezoně, nás, prosím, kontaktujte přímo na e-mail a my Vám rádi zašleme aktuální nabídku. Bohužel ale v zimní sezoně není možný pronájem s domácimi mazlíčky. Děkuji za pochopení. S přáním příjemného dne Kateřina

Alena

Dobrý den, mám dotaz ohledně pronájmu na léto, lze mít sebou psa?

Apartmány Klínovec

Dobrý den Aleno, děkujeme za Váš dotaz. Máme v jednom z apartmánů jeho majitel akceptuje pronájmy s malými plemeny psů. Jakého máte pejska? Máte již představu konkrétního termínu? S pozdravem Kateřina

Stanislava Bytelová

Dobrý den. Zaujala mě Vaše nabídka a chtěla jsem se zeptat jestli by byl možný pobyt od 17./18.8. pro 2 dospělé a 3 děti/ 8,14,16 let/A jak by to vycházelo cenové? Děkuji za odpověď. B.

Apartmány Klínovec

Dob rý den Stanislavo, děkujeme za Váš dotaz. V daném termínu můžeme v tuto chvíli nabídnout volný apartmán. V letní sezoně je minimální doba pronájmu bytu na 3 noci 3 999 Kč, kde máte 1 dítě v ceně a s doplatkem na 2 děti á 250 Kč/noc. S pozdravem Kateřina

Kurth

Dobry den, hledam ubytovani na klinovci Primo U sjezdovky or 02.01.19–05.01.19. 1 osoba+ 2 deti. 11 let a 13.let

Apartmány Klínovec

Dobrý den, pokud máte záje o pronájem apartmánu v zimní sezoně, zašlete nám, prosím, poptávku na e-mail. Rádi Vám zašleme naši aktuální nabídku. S pozdravem Kateřina

Václava Urbánková

Dobrý den,měla bych zájem o ubytování v apartmánech u sjezdovky pro 3 dospělé a 2 děti (2 ložnice) v termínu
31.1.- 3.2.2019.Děkuji za odpověď.
V.Urbánková

Apartmány Klínovec

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pro konkrétní nabídku v zimním termínu nás, prosím, kontaktujte přímo na náš e-mail. Děkuji Kateřina

Kateřina Bittnerová

Dobrý den , zaujala mě Vaše nabídka pronájmu apartmánů. Chtěla jsem se dotázat zda je možný i pobyt se psem – miniaturní plemeno.
Moc díky za případné info.
Kateřina Bittnerová

Apartmány Klínovec

Dobrý den Kateřino, děkujeme za Váš dotaz. Majitel jednoho z apartmánů akceptuje pronájmy s malými plemeny psů v letní sezoně. O který termín konkrétně byste měla zájem? S pozdravem Kateřina

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru