Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kompletní péče o nohy a ruce: elektrické pilníky na paty a na nehty zn. Scholl

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Sarka Opelova

Dobrý den , už jsem jednou psala , že pilník na paty nefunguje . Na vaší radu jsem psala i volala na prodejnu. Na email nereagují a tel. je stále nedostupný .
Děkuji Opělová

Onlinesamoska.cz

Dobrý den, omlouváme se Vám za způsobné komplikace. Budeme Vám tento týden odesílat nové zboží. S pozdravem ONLINE SÁMOŠKA

Šárka Opělová

Výrobek jsem měla jako dárek pro maminku a pilník na paty nefunguje. Pilník na nehty je v pořádku . Jak postupovat při reklamaci . Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, mrzí nás, že zboží nefunguje. :/ Reklamace je nutné řešit přímo s partnerem a to na telefonním čísle +420 732 549 9­41 nebo emailu info@onlinesamoska.cz. Případně naleznete více informací přímo na jejich stránkách http://www.onlinesamoska.cz/obchodni-podminky/. Hezké svátky, Ivet :)

pavel

ještě jeden dotaz,budete nabízet na slevomatu samostatně náhradní hlavice pro již zakoupený strojek?díky za odpověd.

Onlinesamoska.cz

Dobrý den, samotné náhradní hlavice do budoucna plánujeme, nicméně Vám nejsme schopni v tento moment sdělit časový horizont. Děkujeme za dotaz. S pozdravem a přáním hezkého dne tým ONLINE SÁMOŠKA

pavel

dobrý den,jak nejlépe provádět ůdržbu hlavic po použití?vyjmout ze strojku a dát pod tekoucí vodu nebo mechanicky kartáčkem?

Onlinesamoska.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Na základě našeho názoru, doporučujeme pouze lehce oklepat, suchá kůže by měla sama odpadnout. S pozdravem a přáním hezkého dne. Tým ONLINE SÁMOŠKA

Somebod

Dobrý den, u pilníku na paty existují 3 druhy / hrubosti hlavice. Kterou z nich obsahuje tento balíček.?

Onlinesamoska.cz

Dobrý večer, omlouváme se Vám za opožděnou reakci. Jedná se o hrubou hlavici (extra hrubou). Děkujeme za dotaz. S pozdravem tým ONLINE SÁMOŠKA

Jana Burešová

Dobry den,chtěla bych zaplatit bankovním prevodem,ale.nik­de.jsem.nenas­la cislo.uctu kam to poslat.Děkuji

Onlinesamoska.cz

Dobrý večer, paní Burešová,
platba lze pouze přes Slevomat, který nabízí i možnost zaplatit bankovním převodem.
Děkujeme za dotaz.
Tým ONLINE SÁMOŠKA

Jana

Dobrý den, je možný osobní odběr? Mohu kdykoliv. Děkuji za odpověď.

Onlinesamoska.cz

Dobrý den, je možný pouze osobní odběr přes zásilkovnu. Děkujeme za dotaz. Tým ONLINE SÁMOŠKA

Andrew

Dobrý den,
jedná se prosím o originální výrobek zn. Scholl, nebo o jeho kopii? Cena je až podezřele nízká… Dokládáte pravost nějakým certifikátem? Nerad bych koupil padělek. Předem děkuji za odpověď

Onlinesamoska.cz

Dobrý večer, jedná se o oficiální výrobek firmy Reckitt Benckiser Czech Republic, spol. s.r.o. a za jeho pravost 100% ručíme. S přáním hezkého večera tým ONLINE SÁMOŠKA

Nikol

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když si objednám tento produkt, přijde mi zboží, nebo voucher na email ?
 Děkuji

Onlinesamoska.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Do 4 dnů od nákupu Vám dorazí zboží vybraným přepravcem. Děkujeme mockrát Hezký večer www.onlinesamoska.cz

Klimešová

Dobrý den kolik nástavců a typu hrubosti obsahuje balení pilniku na chodidla? Popřípadě dá se dokoupit někde v kamenné prodejně? Děkuji

Onlinesamoska.cz

Dobrý den, paní Klimešová, tento balíček obsahuje 1 nástavec na chodidla. Náhradní nástavec se dá dokoupit např. v drogerii DM, Rossmann, Tesco, Albert a další. Extra hrubá rotační hlavice Scholl Velvet Smooth™ je na velmi tvrdou kůži. Obsahuje diamantové krystalky. Děkujeme Hezký večer www.onlinesamoska.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru