Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Prémiové tvrzené sklo pro 120 typů telefonů s dárkem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Olina

Můžete, prosím, někdo poradit, zda zvládneme sami doma odstranit původní nalepené sklíčko a jak se to dělá?

all4mobiles

Dobrý den, ano, nemělo by být obtížné. Nejlépe odlepit kousek sklíčka na rohu displeje a pak už půjde snadno a před nalepením nového sklíčka je potřeba displej pořádně očistit přiloženou sadou. Hezký den.

marie

Dobrý den, máte sklo pro lenovo A1000?

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den :)

Petr Brant

Dobrý den, jedná se prosím o tzv. 3D sklo? Mám Huawei P10 Lite a rovné sklo na něm nedrží. Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den, jedná se o klasické sklo, nikoliv 3D. Hezký den.

Ivana

Dobrý den,
mohu se zeptat, zda sklo na Honor 10 je opravdu pro Honor 10 a ne pro Honor View 10? A zda máte čiré nebo s černým lemováním?
Moc Vám děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, jedná se o Honor 10, čiré sklo, pro jistotu zasílám rozměry, které jsou 14,5 × 6,5 cm. Hezký den.

Vladimír

Dobrý den. Dá se u Vás koupit i sklo na tel. Samsung Galaxy S6 Edge? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vladimíre, v nabídce je pouze tvrzené sklo na telefon Samsung Galaxy S6. Pěkný den, Honza

Josef Urban

na můj telefon jsem sklo neobjevil.pot­řebujisklonamo­del Doogee X5

all4mobiles

Dobrý den, na tento telefon bohužel momentálně ochranné sklo nemáme. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru