Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Přivítejte nový rok v Benátkách a projděte si město s průvodcem

4,4 / 5 CK Jukej Benátky - Itálie (mapa) 77 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka Dopitová

Teda omlouvám se, do 24 hodin.

CK Jukej

Dobrý den, mail nám prosím pošlete do 24 hodin až od OBDRŽENÍ voucherů od Slevomatu, děkujeme!

Lenka Dopitová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.
Objednala jsem si zájezd a má přijít do 2 dnů a tam píšete, že do 24 dnů se má napsat email, nebo to propadne.
Propadne to když přijde do 2 dnů nebo jak to máme udělat?
Děkuji za odpověď, Dopitová

CK Jukej

Dobrý den, mail nám prosím pošlete do 24 hodin až od OBDRŽENÍ voucherů od Slevomatu, děkujeme!

Denisa Kohlová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda už je jistě, že se s tímto počtem zakoupených voucherů pojede. (43 voucherů).
Děkuji, Denisa Kohlová

CK Jukej

Dobrý den, ano, zájezd se uskuteční. Děkujeme za zájem!

Dana Trojáčková

Dobrý den je možnost v Silvestrovských Benátkách někde posedět na toho silvestra a dát si večeři nebo něco kpití?Jaké jsou tam tak ceny s čím počítat?Nebo si musíme jídlo pití a šampus vzít sebou děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, ano, v Benátkách je spousta restaurací a barů, je však třeba počítat s tím, že stůl tento večer je třeba obsadit co nejdříve a ceny jsou výrazně vyšší než v ČR. Děkujeme za zájem!

Dana Trojáčková

Dobrý den chtěla bych zájezd pro dva dospělé a jedno dítě jak to mám udělat?A bude zaručeno, že budeme sedět a spát na pokoji společně?Jak je to tam s jídlem a pitím ?Děkuji za info Trojáčková.

CK Jukej

Dobrý den, když zakoupíte tři vouchery a zarezervujete je společně, budete sedět u sebe. Ubytování na tomto zájezdu není – jedná se o zájezd se dvěma nočními přejezdy. Stravování je ve vlastní režii. Děkujeme za zájem!

David Rotter

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli bych musel na ty exkurze-vstupy. Jinak bych moc rad jel.
Děkuji za odpověď Rotter

CK Jukej

Dobrý den a děkujeme za zájem. Všechny vstupy do objektů jsou volitelné, povinný je pouze doplatek 26 EUR za loď a vjezdy. Děkujeme.

Květoslava

Dobrý den, zajímá mě zda jsou ještě volná místa.
Děkuji za odpověď.
Květoslav

CK Jukej

Dobrý den, ano – místa jsou volná. Děkujeme za zájem!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru