Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dejte si, na co jen máte chuť: neomezená konzumace bufetové večeře

5,0 / 5 Frankův Dvůr Restaurace Jindřichův Hradec  (mapa) 172 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Eva

Dobrý den chci se jen zeptat jestli ten voucher platí jen pro jednu osobu nebo více děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, Nabídka bufetová večeře je platná pouze pro 1 dospělou osobu. Hezký den :)

Frankův Dvůr Restaurace

Dobrý den,

nevím, který voucher máte na mysli, ten na večeři nebo na ubytování?

Johny Pětka

Ale jen jsem chtěl dodat, že rádi zajdeme. :) Ale netřeba poukazu. Děkuji

Johny Pětka

Děkuji moc. Tak to se omlouvám, jsem myslel, že to Slevomat má dobře udělané, že je vidět, které nabídky se dotaz týká. Asi pro majitele to mají špatně udělané, ne jak u klientů. Jinak tedy zbytečné kupovat poukaz, který je časově omezen, když je to standardní nabídka. Děkuji a přeji Vám hezký den.

Frankův Dvůr Restaurace

Určitě zajeďte, není problém.
Budeme se těšit.

Johny Pětka

Nevím, zda máte ještě nějakou nabídku, ale ptal jsem se k nabídce Pořádná porce jídla: neomezená konzumace večeře. Děkuji

Frankův Dvůr Restaurace

Dobrý den,

no to jste ale neuvedl a já nemohu vědět na co se konkrétně ptáte, my tam těch nabídek máme více. Ale k této konkrétní nabídce Vám mohu sdělit pouze tolik, že večeře i v našem hotelu podáváme pouze tímto bufetovým způsobem za 249,–- Kč, jiná nabídka na večeře neexistuje. Přeji hezký den. Recepce

Johny Pětka

Dobrý den, na té nabídce. Kolik to prostě stojí normálně… Děkuji

Frankův Dvůr Restaurace

Normálně stojí dvoulůžkový pokoj 2 490,–- Kč na jednu noc pouze se snídaní. Plus stravování.
Takže pouze ubytování stojí 4 980,–- se snídaní na dvě noci.
Přeji hezký den. Recepce

Johny Pětka

Dobrý den, jaká je, prosím, sleva na tom? Nikde nemohu dohledat. :(

Frankův Dvůr Restaurace

Dobrý den,

nerozumím otázce, sleva na tom – na čem? Recepce

Ivana Počtová

Dobrý den,jak mám objednat tuto nabídku jako dárek? Nebo stačí pouze zavolat do podniku a rezervovat si místo?

Frankův Dvůr Restaurace

Dobrý den, Slevomat Vám může vytisknout voucher i v dárkové podobě. Je zapotřebí při vyplňování objednávky
zadat požadavek na „dárkový poukaz“. Pokud si při objednání nebudete jistí s postupem uvádím Vám telefonní
linku Slevomatu – zákaznická podpora, tam Vám poradí: +420 776 673 8­31. Každopádně si přímo na recepci
hotelu prosím rezervujte den a počet osob (777 996 666). Přeji hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru