Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pošlete tuky k ledu: zhubněte pomocí thermo-kryolipolýzy a lymfodrenáže

4,8 / 5 Designer for Body Praha - Vinohrady  (mapa) 9 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Igor

Dobrý den,
je to vhodné i pro muže? Jsem silnější postavy a začal jsem cvičit a zdravě se stravovat, chtěl bych k tomu zkusit tuto proceduru. Ideální by pro mě byli oblasti břicha a prsou. Děkuji

Designer for Body

Dobrý den Igore, ano, toto ošetření je vhodné jako pro ženy, tak i pro muže, podmínkou je věk od 18 let výše a aktuální zdravotní stav, viz kontraindikace. Thermo-kryolipolýza pomáhá ke zpevnění pokožky a k úbytku tukových buněk. Pokud jste začal se zdravým životním stylem včetně cvičení, tato procedura vám pomůže ohledně tukových zásob a detoxikace. Rádi Vám s vaší přeměnou pomůžeme. S přáním úspěšného dne, studio DFB

Barbora Buřičová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mate pro vyplnění nejaký formulář s tím ze mohu vaší proceduru podstoupit, když mi ješte nebylo 18 (tedy jestli by jste me ošetřili, kdyz nejsem plnoletá). Ptala jsem se sveho doktora a ten mi řekl že potřebuje formulář.

Děkuji za odpověď,
Barbora.

Designer for Body

Dobrý den Barboro, formulář je na ošetření jako takové vždy, avšak ve tvém případě je potřeba zákonný zástupce, který s tebou příjde a vše podepíše. Jedná sice o neinvazivní ošetření, avšak tento zákrok je velmi náročný pro tělo. Je třeba perfetkní zdravotní stav, viz kontraindikace u nabídky. Pokud souhlas od doktora máš, stačí doprovod zákonného zástupce. S pozdravem studio Designer for Body

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru