Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1 litr kokosového oleje na vaření i pro výrobu kosmetických krémů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Gloria Dillingerová

Dobrý den,
je olej v bio kvalitě?
Děkuji.
Dillingerová

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Dobrý den,
není BIO.
Fabioprodukt

marcelina

Dobrý den, teď jsem si vyzvedla kokosový tuk, olej to není , ale minimální trvanlivost je do 19.4.2019. Neměli by jste zákazníkům vydávat to , co prezentujete a co si lidi objednají…tudíž Min. trvanlivost: 17. 5. 2019…koukám, že už na to někdo upozornil před 3dny a přesto vydáváte zboží s kratší trvanlivostí. To se mě nelíbí.

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Dobrý den,
ano, pán mě na to upozornil a dnes jsem na to všechny sklady upozornila. Omlouvám se, klidně si ho nechte vyměnit.

Marketa El-Jammalova

Dobry podvecer, neni moznost uhradit objednavku az pri prevzeti? Zvazujete to? O placeni predem nemam bohuzel zajem. Spatne zkusenosti. Dekuji za odpoved. MJ

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Dobrý večer. Bohužel zatím taková možnost není. Jedině si vyzvednout na našich pobočkách mimo akce slevomatu. Fabioprodukt

Roman

Z důvodu ne-možnosti osobního vyzvednutí byl produkt zaslán poštou. Neudělal jsem žádnou chybu a přitom nejsou splněny podmínky nabídky, souhlasíte?

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Dobrý den. Souhlasím. V pondělí to vyřídím. Pošlete mi prosím číslo objednávky a kontakt na vás na můj email lucie.kucerova@fabioprodukt.cz a v pondělí se ozvu.

Karoli Jirušová

Dobrý den, takže olej je lisovaný za studena? A dezodorizovany?

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Dobrý den,
olej v 1l kbelíku je rafinovaný a dezodorizovaný. Olej ve skleničce co nabízíme není dezodorizovaný, za studena lisovaný, nerafinovaný.
Fabioprodukt

Roman

Dobrý večer,
objednali jsme si uvedený výrobek – tedy 1kg kokosového oleje, v nabídce uvádíte Min. trvanlivost: 17. 5. 2019, nám přišel do 20.2.2019, co s tím? Na takový objem je termín 20,2,2019 příliš krátký:( Předem děkuji za odpověď a návrh řešení.

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Dobrý den,
za to se moc omlouvám. Nemáte možnost dojít na některou naši pobočku a vyměnit? Přidali bychom malý dárek jako kompenzaci. Děkuji Kučerová

Táňa

Dobry den,prosim,je olej s vuni kokosu nebo zcela bez vune?

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

V 1l balení je bez vůně, ten v 300ml skleničkách je s vůní.
Fabioprodukt

MarkusMarko Takáč

Dobrý den, výrobek je s lákací hlavičkou od českého výrobce pouze prodáván,že?!!! Ale jinak je země původu: Malajsie, Indonésie, Filipíny.
Vy ho jako český výrobce nevyrábíte, ale jen přeprodáváte, maximálně balíte do svých obalů, je to tak???.!!!!

FABIO PRODUKT spol. s r.o.

Dobrý den,
kokos se kupuje v zemích co píšete, v Čechách se nepěstuje. Ale sami si kokos do skleniček a sprejů lisujeme, takže naše výroba :-).
Hezký den,
Fabioprodukt

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru