Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bavlněná prostěradla jersey ve spoustě barevných provedeních a velikostech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie Strouhalová

Dobrý den, budete doplňovat velikost 180×200?
Děkuji za odpověď

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, prosím sledujte i nadále naši akci na portálu Slevomat. Jakmile dané zboží naskladníme, ihned ho budeme přidávat k prodeji. Hezký den

Iva Svobodová

Dobrý den,
objednala jsem si tyrkysové prostěradlo a dvě modrá, která jsou do stejné postele. Tyrkysová barva je světle modrá, neodpovídá vyobrazení. Kupovala jsem ke konkrétnímu povlečení, což teď nejde a je mi k ničemu. Musela jsem jako dárek k Vánocům koupit u jiného dodavatele a já nemám postel takovýchto rozměrů, abych prostěradlo využila. Obě modrá prostěradla, každá jiná velikost mají i jinou barvu, takže ani ta nemohu k sobě použít. Co s tím? Nejraději bych požádala o vrácení peněz. Reklamovala jsem hned při převzetí u dodavatele, ale dosud žádná reakce… Děkuji

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, pokud nejste s daným zbožím spokojena, prosím odešlete ho zpátky k nám v originálním balení. Ke zboží taktéž přiložte kopii faktury do které prosím napište co je s daným zbožím v nepořádku a že žádáte vrácení peněz. Hezký den

Monika Ditzková-Paseková

Dobrý den, pokud dnes koupím a zaplatím on line kartou, stihnete mi poslat zboží do 22.12.18 ? Děkuji

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Moniko,

ano, u dnešní objednávky a platby kartou – zítra odesíláme zboží. Doručení by mělo proběhnout do 2–3 pracovních dní.

Hezký den.

marie milova

je možne doručit zboži na adresu a zaplatit při doručeni

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den, platit dobírkou bohužel není možné. Hezký den

Dagmar

Dobrý den,prosím Vás máte i prostěradla na matrace o výšce 35cm?

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Dagmar,

je nám líto, ale nemáme.

Hezký den.

Lenka Svitáková

Dobrý den,
při koupi 2ks prostěradla je cena za dopravu stejná? Je možné na jeden voucher a tedy i jedno poštovné objednat různé barvy prostěradla?

 Děkuji

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den paní Svitáková,

můžete objednat více kusů za jedno dopravné – dejte tedy do košíku vše, co chcete objednat a až poté přejděte k vyplnění objednávky.

Hezký den.

Zuzana Vlhova

Dobrý den, chtěla bych platit dobirkou je to možné? Děkuji za odpověď

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den paní Vlhová,

je nám líto, ale na portálu Slevomat není možné zvolit dobírku jako způsob platby.

Hezký den.

Kateřina Ondráková

Dobrý den, jsou vaše prosteradla vhodná i na vyšší matrace?.Děkuji

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Krásný den Katko, od dodavatele máme zprávy o tom, že jsou vhodná cca do 25 cm. Hezký den :)

Andrea

Dobrý den, chtěla sem se zeptat. Prostěradlo o rozměrech 180×200 jestli je to na dvojlůžko. Moc děkuji za odpoveď

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Andreo, ano, prostěradla o rozměrech 180 × 200 cm jsou vhodné na dvojlůžka. Hezký den

Monika Vargaiová

Dobrý den.Budete mít v nabídce i velikosti 200×200.Děkuji Mo­nika

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den paní Vargaiová, zkusíme zjistit dostupnost tohoto zboží u dodavatele, sledujte prosím tuto akci. Děkujeme.

Jan Zouhar

Proč máte cenu prostěradla za 119kč a při vložení do košíku to stojí 159kč?!

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den pane Zouhare – ceny prostěradel se odvíjejí od jejich rozměrů , takže rozměr 90×200 stojí 119 Kč a rozměr 140×200 stojí 159 Kč. U každé varianty cenu uvádíme. S přáním krásného dne Aga24.

Petra Vodičková

Měli by jste ve slevě nebo v akci i francouzské přikrývky? Jestli ano pošlete mi nabídky na email děkuji petra

aGa Brands (Svet-trampolin.cz, Svetprodeti.cz)

Dobrý den Petro, francouzské přikrývky bohužel neprodáváme. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru