Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Časopis Příroda: kompletní ročník 2018, 2× vydání 2017, 1× speciál a 1× DVD

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Pavla

DOBRÝ DEN ,DNES MI DORAZILA POSLEDNÍ ČÁST OBJEDNÁVKY, ALE DVD JE NA 4 KUSY!! CO BUDE DÁL???

Extra Publishing

Dobrý den, to je nám líto. Kontaktujte nás prosím na e-mail akce@epublishing.cz s fotografiemi poškození. Situaci vyřešíme. Děkujeme.

MonikaP

Dobrý den, nebudete dělat vouchery i na nový rok?
 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, jestli se u nás taková nabídka na nový rok objeví zatím nevíme, to záleží na mnoha faktorech. Mohu Vám ale doporučit nastavit si na partnera odběr a nová nabídka Vám neunikne :-) krásný den

Markéta

Dobrý den. Je možné dodat jeden komplet do Vánoc? Děkuji

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. První zásilku odesíláme zhruba do 10 pracovních dnů, kompletní objednávka dorazí do 3–5 týdnů od registrace voucheru. Pokud jste již registrovala voucher, můžete nás kontaktovat na e-mail akce@epublishing.cz a podíváme se na konkrétní termíny. Děkujeme a přejeme příjemný den.

Petra Jiroušková

Zadala jsem objednávku, potvrdila výběr karty pro platbu, ale neproběhla nabídka pro platbu. Voucher mi přišel, zadala jsem ho na danou stránku. Co teď? Nemám to zaplacené.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, objednávku vidím v pořádku zaplacenou. Platba se na Vašem účtu může objevit až déle. Pěkný den

Petra Jiroušková

Zajímá mne jestli je časopis vhodný pro děti věk 10let.
Děkuji.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. Takto to asi nejde určit. Některé obrázky a články určitě vhodné jsou, ale některé jsou naopak trošku drsnější a záleží na Vašem úsudku, zda je to vhodné. Do jednotlivých čísel můžete nahlédnout zde: https://www.epublishing.cz/priroda a posoudit. Přejeme příjemný den.

PhDr. David WAGNER

PROBOHA , VIBEC TO NEJDE KOUPIT – STALE TO ZOBRAZUJE VSECH ASI 5 VARIANT A MY CHCEME POUZE JEDNU – TY DIVOKE SEL Y A JEJICH KORIST´´!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, varianta Šelmy a jejich kořist obsahuje 6 čísel ročníku 2018 (kompletní ročník), 2 čísla ročníku 2017, 1 speciál Šelmy a jejich kořist, 1× jedno DVD Země světa nebo jedno přírodopisné DVD (bez možnosti výběru) . Stačí vybrat variantu Šelmy a jejich kořist, vložit do košíku, zaplatit a časopisy jsou vaše. Hezký den, Simča :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru