Nabídku Vystoupení plné testosteronu: Dream Men Show mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dream Men Show: žhavá podívaná, Robert Rosenberg jako host, afterparty

4,4 / 5 DreamMenShow.cz Praha - Holešovice  (mapa) 479 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Radka

Dobry den koupila jsem si listek a mam platit za 14 dni, bohuzel ten den nemuzu. Je nejaka moznost stornovat listek. Dekuji

DreamMenShow.cz

Dobry den, obraďte se na slevomat. DMS

Martina Fraňková

Dobrý den, mohu se zeptat, je akce určena pouze pro ženy? Mám kamaráda, kterému by se tato show líbila a ráda bych mu to chtěla dát 20.narozeninám, bylo by to možné? :-)

Děkuji.

DreamMenShow.cz

Dobry den, akce je určená pouze pro ženy ale pokud by šel kamarád v doprovodu žen tak by to bylo možné jinak boužel ne. Hezky den. DMS

Petra

Dobrý den je tato akce pouze od 18 let kamarádce je 17 a já ji to chtěla koupit k vanocum. Děkuji za odpověď.

DreamMenShow.cz

Dobry den, akce je od 18let, hezky den. DMS

Jana

Dobrý den, když si zakoupím vstupenku – základní za 299,– tak nemám nárok na židli ?? Budu tam 3 hodiny stát ?
Druhý dotaz…akce se koná pořád na stejném místě? V recenzích k předešlé akci jsou velmi často stížnosti na prostor…děkuji za odpověď.

DreamMenShow.cz

Dobry den, zakladni vstupenky jsou na stáni ale nejake mista na sezeni pro zakladni řadu budou ale ne pro všechny. Stižnosti na minulé prostory byli, pro jsme vybrali hežčí prostor a ženy si stežovaly na to že židle jsou moc u sebe proto jsme na sezení dali pouze VIP vstupenky. Hezky den DMS

Jana

Jak dlouho akce trvá?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den, Simča

Adéla Martináková

Dobrý den, vstupenka do základní řady je cca kolikátá řada? Děkuji.

DreamMenShow.cz

Dobry den, vstupenky nejsou čislované, zakladni vstupenky nejsou na sezeni. hezky den DMS

Vendula Malá

Dobrý den,
proč je při akci v Misch Masch na 26/1 na Slevomatu omezení pouze pro ženy? Na akci v Liberci toto omezení není, stejně tak jsem ho nenašla na Vašich stránkách?
Děkuji.

DreamMenShow.cz

Dobry den, vstup je omezen pouze pro ženy na vsechny akce, bez rozdilu v jakem městě je akce pořadana. Jedna se tedy pouze o chybu v popisku. dekujeme za upzornění, opravime to. hezky den DMS

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru