Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Netradiční pobyt mezi zvířaty: noc v táborské zoo vč. vstupenek pro 3 osoby

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Apartmány ZOO Tábor Tábor (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lucie

Dobry den a co pejsek, muze se take ubytovat? Je za nej nejaky priplatek?

Apartmány ZOO Tábor

Dobrý den,

pejsci jsou vítáni a bez příplatku :)

ZOO Tábor

Niki Pulcová

Dobrý den chtěli bychom si koupit voucher na ubytování , ale chtěli bychom vidět krmení lva, které je v sobotu od 11 ale check-in je až od 14h. a to samé v neděli check-out je do 10h ale od 11 je krmení tygra. Dá se to nějak udělat? Že bychom dostali nějaké kartičky abychom to viděli a až poté se ubytovali od těch 14h? Děkuji za odpověď.

Apartmány ZOO Tábor

Dobrý den,

vstup do ZOO máte po celé dva dny zdarma, tudíž můžete se na krmení podívat v klidu po check outu :)

ZOO Tábor

Radka

Dobrý den, já mám podobný dotaz, rádi bychom přijeli 2 dospělí a 2 děti (4 a 6 let) s tím, že pokud by to bylo z vaší strany možné, na 3 postele bychom se poskládali.
Vidíte tuto možnost jako reálnou nebo máte možnost ubytování striktně pro 3 osoby? Děkuji Vám moc za odpověď.

Apartmány ZOO Tábor

Dobrý den,

chceme, aby přespání bylo pro Vás komfortní, takže uvažujeme postel/člověk. Děti máte malé, tak pokud to pro Vaše děti nebude nekomfortní, tak se tomu bránit nebudeme.

ZOO Tábor

Jana

Dobrý den,
tak já se zeptám jinak, pokud přijedeme 2+2 děti (6+8) a poskládáme se na třech postelích, můžeme?

Jiří Schön

Dobrý den
je možnost ubytování 2 x dospělí +2 x dítě 10let a 6let?

Apartmány ZOO Tábor

Dobrý den,

nabízené pokoje mají pouze 3 postele v současné době, takže jsou nabízené jako třílůžkové.

ZOO Tábor

Michaela Jedličková

Dobrý den , chci se zeptat pokud si zakoupime 2 vorchery na 2 noci da se zoo opustit nebo celý pobyt musí být v areáku zoo.. a pokud se dá opustit návrat musí být do otvírací doby zoo?

Apartmány ZOO Tábor

Dobrý den,

areál můžete opouštět libovolně vč. návratu. Po příjezdu dostanete telefon na ostrahu objektu, která Vás bude při návratech mimo otevírací dobu pouštět do areálu.

ZOO Tábor

Veronika

Dobrý den, je možné zakoupit 2 vouchery a tím si pobyt prodloužit na dvě noci? Předem děkuji za odpověď.

Apartmány ZOO Tábor

Dobrý den,

ano, takto to lze.

ZOO Tábor

Jitka Jirkovská

Dobrý den, když mám jedno dítě 9leté a druhé 3 leté,mohu také použít tento voucher?

Apartmány ZOO Tábor

Dobrý den,

ano můžete.

ZOO Tábor

Jitka Moravcova

Dobrý den .čtu že se jedná o třílůžkový pokoj. Tak moje otázka zní. Když přijedeme dvě osoby a roční dítě s námi je potřeba přistýlky nebo může využít tu třetí postel? Příplatek za dítě je nějaký?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, dítě do 2,9 let může spát na pokoji ve vlastní dovezené postýlce či v posteli s rodiči. Příplatky za dítě platit nebudete :) hezký den

Karolína Luscoňová

Dobrý den, do kdy je platnost voucheru?:-)

Apartmány ZOO Tábor

Dobrý den,

do 31.3.2019.

ZOO Tábor

Pavel

Dobry den, kolik lidi se v ZOO muze najednou ubytovat?

Apartmány ZOO Tábor

Dobrý den,

mimo hlavní sezónu jsou k dispozici 2 třílůžkové pokoje tzn. celkem 6 lidí.

ZOO Tábor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru