Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Výlet do Švýcarska: Jedinečný zážitek na nejkrásnější železniční trati na světě

4,5 / 5 CK Akord Alpy - Švýcarsko 245 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Richard

Dobrý den, pro srpnové termíny se doplatek 1.300,– Kč hradí převodem na začátku srpna, anebo až hotově v autobusu? Děkuji za odpověď.

CK Akord

Dobrý den,
posíláme fakturu k platbě

Lenka

Dobrý den, je možné si na jezero půjčit třeba šlapadlo nebo lodičku? Je v St. Moritz vyžití i pro děti?

CK Akord

Dobrý den,
můžete využít koupání v krytém bazénu, šlapadla v těchto termínech nejsou

Jana Váchová

Dobrý den,chtěli bychom se zeptat zda by mohla jet s námi dcera,který budou v říjnu 3 roky. A také máme rodinný pas jestli se dá u Vás uplatnit.
Děkuji Jana Váchová

CK Akord

Dobrý den,
dcera s vámi může jet. Rodinný pas se uplatnit nedá

Lenka Stehlíková

Dobrý den, ten termín co budete přidávat na konci června bude i na slevomatu?

CK Akord

Dobrý den,
pokud budou volná místa, tak ano.

Sloane

Dobrý den, v kolik se přibližně přijede zpět do Prahy? Jde mi hlavně o návaznosti vlaků z Prahy pryč :-) Děkuji

CK Akord

Dobrý den,
příjezd mezi 6 – 8:00 hod. ranní, záleží na provozu.

Lenka Stehlíková

Dobrý den, v termínu kdy jezdí lanovka zájezd neděláte?

CK Akord

Dobrý den,
budeme přidávat termín na konci června. Lanovka vychází cca na 80 CHF a téměř nikdo nahoru nejede.

Monika Šimková

Dobry den.
Chci se zeptat v kolik hodin se odjizdi z Plzne. Dekuji MŠ

CK Akord

Dobrý den, odjezd z Plzně je okolo 21hod .

Kateřina

Zeptám se.. Pokud pojedou děti – 6 a 7 lete.., jaká je cena jízdenky panorama vlaku?? Díky, Kateřina

CK Akord

Dobrý den,
mohu nabídnout cenu 1.100,– Kč

Lucie

Dobrý den, chci se zeptat, kolik peněz ± je vhodné si s sebou vzít? Děkuji za odpověď.

CK Akord

Dobrý den,
žádné vstupy už se neplatí, potřebujete peníze pouze na osobní potřebu cca 30 EUR

Alena Gabrielová

Dobrý den,
je , prosím, možné nahlédnout na stávající obsazená nebo volná místa v jednotlivých vagonech jako je to umožněno při nákupu jízdenek do autobusu?
Kolik míst je v celém vlaku k dispozici a jakým způsobem jsou místa obsazována, pokud jede jenom jedna osoba.
Z nabídky není patrno kolik míst je v jednotlivých termínech ještě volných, bylo by příjemné poskytovat nezávaznou průběžnou informaci.
Děkuji, s přáním hezkého dne Alena.

CK Akord

Dobrý den,
zavolejte do CK na tel. 222 310 859, podáme vám informace

Petr Novotný

Proč tam tedy tu lanovku vůbec uvádíte? Když pak odpovídáte stylem „kdybyste pozorně četl, tak tam je jasně uvedeno, že nepojede“ ? To tam taky můžete uvádět např. Vánoční trhy a jasně uvést, že ale jsou jen v prosinci…

CK Akord

V dalších termínech, kdy lanovka jezdí mají možnost to klienti využít.

Petr

Jízdenka a místenka na vlak se bude kupovat dopředu u CK ? Je možné si vybrat místo (například u okna vpravo a pod.) ?

CK Akord

Ano, platí se u CK, máme rezervován celý vagon

Petr

K předchozímu dotazu o lanovce – lanovka tedy v uvedených termínech nejede, proč se to tedy v programu uvádí ?

CK Akord

Pokud si nabídku pozorně přečtete, je to jasně uvedeno, kdy lanovka jezdí

Petr

Dále se v programu uvádí že jsou možné 2 různé trasy z Tirana nebo St.Moritz -jak se dozvím ,která trasa bude v který termín ?

CK Akord

Ve všech termínech se jede z Tirana do St.Moritz

Petr

Dále se v programu píše něco o lanovce na Piz Nair – jak to s tím je ? cena ? zůčastní se všichni ?

CK Akord

Dobrý den,
lanovka jezdí podle počasí až od 21.6.

Eva Rytinová

Dobrý večer, jak moc je náročná ta tůra? Případně je možné ji vynechat? Děkuji

CK Akord

Dobrý večer,
není to nutné, můžete jít jen část cesty, někteří volí procházku podél jezera

Zdeněk Jelínek

Dobrý den, jedna osoba zařizovala 2 vouchery. Pojede tedy i manželka, tedy budeme 2 osoby. V přihlášce jsou oba uvedeni. Je to O.K.?

CK Akord

Dobrý den,
ohledně tohoto dotazu zavolejte přímo do CK, zda je vše v pořádku.

Irena Behenská

Zdravim Vás a ptám se, objednala jsem 2 poukazy , ale nevim ještě kdo semnou pojede. Jak má vyplnit jména atd, Vše na mě ? Děkuji Behenská

CK Akord

Dobrý den,
po obdržení voucherů se ozvěte do CK

Irena Behenská

dobrý den přeji a zároveň se ptám, zda jsem udělala dobře, když jsem dnes zaplatila 2× 1.799,– a těch 1.300,– budeme platit až v autobusu ???

CK Akord

Dobrý den,
na vlak vám pošleme fakturu. CK AKORD

Miluše Bečková

Dobrý den,
chtěli bychom jet parta 8 lidí v termínu 31.5.-2.6.2019. Můžete mi prosím zjistit, zda je tolik volných míst v autobuse a zda je možné zajistit sedadla vedle sebe v autobuse i ve vlaku. Pokud ano může všech 8 lidí přihlásit jedna osoba nebo se musí každý přihlásit sám.
Děkuji Bečková

CK Akord

Dobrý den, na vámi vybraný termín je ještě 8 míst volných. Může všech 8 osob zakoupit jen jeden z vás, do smlouvy potom vyplníte jména cestujících. Pokud cestujete pohromadě, místa budete mít u sebe

Veronika

To že není nikde v textu uvedeno že jízdenka na vlak není v ceně, ale je to schované až v dalším odkazu je poněkud nefér. Už jsem si zájezd skoro koupila, ale včas mě to napadlo. Pozor na to lidi

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, v ceně balíčku je doprava autobusem, služby průvodce a pojištění CK, jak je uvedeno v popisu nabídky. Přeji hezký den, Ivet :)

Jana

Dobrý den,
mám dotaz spí se ve vlaku

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, jedná se o zážitkovou jízdu vlakem v dopoledních hodinách, jak je uvedeno v rozpisu zájezdu v akci. Takže se ve vlaku nespí, ale když si budete chtít zdřímnout, nikdo Vám bránit nebude :) Krásný den

Michaela Baná

Dobrý den, chtěli by jsme na místo určení jet svým autem. Nechceme využít autobusu,co to prosím obnáší? Děkuji Baná

CK Akord

Dobrý den,
to není možné, musel by jste mít zpáteční jízdenku na vlak

Jana

Nepřesná formulace co vše je v ceně zájezdu. Jízdenka na vlak je nebo není v ceně?
Pokud není v ceně, kolik se doplácí Kč/Euro?

 Děkuji

CK Akord

Dobrý den,
je to uvedeno v příplatcích, platí se 1.300,– Kč

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru